Про компанію

Лінія магазинів EVA – національна мережа магазинів з великим асортиментом товарів для жінок, які з вигодою та економією для себе хочуть відмінно виглядати, з легкістю виконувати домашню роботу, піклуватися про сім'ю та створювати домашній затишок.

Вперше магазини формату дрогері з’явилися в 70-х роках у Європі. Активно завойовувати український ринок у напрямку дрогері-рітейлу мережа магазинів EVA почала у 2002, однією з перших в Україні. Сьогодні  EVA входить у трійку лідерів мереж формату дрогері національного ринку.

Лінія магазинів EVA – це:

·         понад 380 комфортних магазинів, з загальною торговельною площею понад 59 тис. кв.м, у 19 областях України (станом на 01.08.2016).

·         20 000 асортиментних позицій парфумерії та косметики, продукції по догляду за обличчям та тілом, біжутерії, аксесуарів, товарів по догляду за будинком

·         300 виробників та дистриб'юторів, які представляють найбільші світові та вітчизняні компанії

·         26 власних торгових марок, що пропонують 3000 найменувань товарів

·         понад 3,5 тисяч співробітників

·         маркетингова стратегія: «краща ціна» - вартість комплексної покупки у мережі завжди нижча, ніж у магазинах з аналогічними товарами.


Нагороди компанії

На конференції «PrivateLabel-2015» ВТМ EVA отримали визнання як проекти з «високою ефективністю в складних брендозалежних категоріях» (об'єднана премія Food і Non food).

Відділ ВТМ Лінії магазинів EVA визнаний кращим відділом ВТМ 2015 р. (серед мереж NON FOOD). Володимир Гранін, заступник комерційного директора з ВТМ, переміг в номінації «Кращий керівник відділу ВТМ 2015 р.» (серед мереж NON FOOD).

Власна торгова марка «MAY» визнана «Кращим проектом PrivateLabel-2015».

EVAволодар золотої медалі «Лідер галузі 2015» національного бізнес рейтингу.

EVA – «Краща мережа магазинів краси, здоров'я і побутової хімії» за вибором споживачів премії «Retail Awards 2015». 


Соціально-корпоративна відповідальність

EVA впровадила два нових соціальних проекти для українського ринку дрогері:

Вперше в Україні Лінія магазинів EVA створила премію «Мама року» (http://mamaroku.com.ua/), яка присвячується дбайливим, надихаючим, добрим, стильним, успішним, енергійним і талановитим мамам. Національна премія «Мама року» нагадує про те, як чудово бути мамою, наскільки вона важлива і дорога в житті кожного з нас.

У 2015 році на проект надійшло 199 історій щасливого материнства. У фіналі було обрано 11 матусь-переможниць у номінаціях: «Натхнення», «Сімейний затишок», «Велике серце», «Стиль», «Успіх» та спеціальній номінації «Супербабуся». Усього на сайті проекту зареєструвались та прийняли участь у голосуванні  35 523 учасника.

У 2016 році за титул «Мама року» змагались матусі з 78 міст країни, на конкурс було надіслано більш 300 їсторій  про мам та бабусь.

Соціальний проект «Orange Days в EVA!» У Помаранчеві дні EVA пропонує покупцям зробити покупки та разом допомогти новонародженим дітям. 1% від продажу товарів у Помаранчеві дні перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України.  В результаті проведення «Orange Days в EVA!» закуплено і передано медобладнання на 170 000 грн.

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
catalog