SKY

ТМ Sky style — це широкий асортимент товарів для догляду за оселею, здатний задовольнити потреби кожної господині. Це освіжувачі для повітря, засоби для чищення, прання, створені для того, щоб творити небесну чистоту вашої оселі!

Порошок для чистки можна використовувати для чищення плити, умивальника, плитки, ванни тощо. Надзвичайно сильний та ефективний засіб в боротьбі з плямами.

Засіб для миття посуду цієї торгової марки безпечно та ефективно видаляє бруд та залишки їжі. Надає вашому посуду блиск та не залишає по собі розводів.

Засоби для догляду за вбиральнею легко видаляють забруднення, іржу та наліт, надають туалету свіжість та сяючу чистоту.

Що стосується засобів для миття підлоги, то тут кожна господиня має свої критерії вибору: хтось на перший план ставить дезінфекцію — це найчастіше родини з маленькими дітьми, комусь важлива чистота та блиск. А для когось найважливішим критерієм є простота використання засобу. Усі ці вимоги враховані ТМ Sky style.
17.02.2016 14:51:04

Оберіть аромат для своєї оселі

Сьогоднішнє розмаїття ароматизаторів та освіжувачів для повітря здатне розгубити будь-кого. Досить часто покупці скаржаться на те, що більшість такої продукції має надто різкий запах. Для того, щоб ви більше не страждали від надто різкого запаху, ми створили освіжувач повітря ТМ SKY.

Нова продукція дає можливість обрати будь-який аромат: відчути чистоту та свіжість цитрусів чи «Після дощу», перенестися на узбережжя з нотками «Морського бризу», зануритися у «Гірську прохолоду» або поринути у ніжну «Квіткову свіжість».

Освіжувачі повітря ТМ Sky можна використовувати і на кухні, і у вбиральні, і у ванній кімнаті.

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog