6th sense

Лінійка ароматів під ТМ Sixth Sense (в пер. з англ. — «шосте почуття») — це десять парфумів у флаконах по 100 мл, кожен з яких відображає різні почуття вашої душі.

Аромати ТМ Sixth Sense відрізняються своєю стійкістю: до їхнього складу входить 10% парфумованих речовин. Це означає, що такі парфуми відносяться до категорії «Парфумована вода», а це на ступінь вище, ніж «Туалетна вода», котру найчастіше можна зустріти в асортименті мас-маркету.

Farba_100_ml_450x450.jpg

17.02.2016 14:51:05

Як знайти свій аромат?

Парфуми — це, перш за все, ваша індивідуальність та спосіб самовираження, котрий відіграє чималу роль в загальному образі. Іноді обрати підходящий парфум виявляється досить складно. Пропонуємо декілька простих порад.

· Не всі знають, що аромати на різних людях розкриваються зовсім по-різному. Тому обов’язково «приміряйте» парфуми на собі.

· Для того, щоб мати гострий нюх та правильно відчувати аромати, перед походом до магазину не варто вживати прянощі чи гострі страви — вони здатні спотворювати сприйняття запахів.

· В процесі вибору вже після п’ятого флакончика ваш нюх притупляється. Для того, щоб реанімувати рецептори, використовуйте кавові зерна.

·  Нанісши аромат на зап’ясток, зачекайте пару хвилин, а потім оцінюйте його. Такі висновки будуть найточнішими.

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog