GlamBee

Сучасна жінка. Вона яскрава, сильна, цілеспрямована, працьовита і, що найголовніше — обожнює життя і ніколи не зупиняється на досягнутому. Косметика ТМ GlamBee, подібно сучасній дівчині, зростає і розвивається, перебуваючи в постійному прагненні досконалого поєднання форми та вмісту. Для неї немає меж — кожен продукт виробляється на кращій в своїй категорії фабриці, будь то Європа, Далекий Схід або Україна. В якості продукції можна не сумніватися, а ціни на косметику GlamBee стануть тільки приємним подивом для сучасних красунь!

Farba_100_ml_450x450.jpg

17.02.2016 14:51:03

Новинка — матуючий тональний крем від ТМ GlamBee

Нещодавно асортимент продукції від ТМ GlamBee поповнився ще одним засобом. Новинка — матуючий тональний крем, що забезпечує ефект оксамитової шкіри протягом усього дня!

У палітрі — шість найпоширеніших відтінків, серед яких кожна дівчина зможе підібрати свій ідеальний крем. Задля того, аби досягти найкращого ефекту, пропонуємо скористатися наступними порадами.

1. Щоб отримати прозорий тон без ефекту неприродної маски, наносіть тональний крем пальцями.
2. Під шар тонального крему покладіть зволожуючий засіб. Рекомендуємо звернути увагу на креми від торгової марки MAY face.
3. Під час нанесення крему виконуйте легкі постукуючі рухи. Починайте рухатися від центральної частини до країв обличчя.
4. На проблемні місця для маскування недоліків наносіть крем трохи вологим спонжем.
5. Для отримання максимально природнього макіяжу нанесіть трохи засобу на шию.
6. Не забудьте приділити увагу зоні коренів волосся. Тут недоліки не менш помітні.

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки за вказаним номером зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
catalog