JOy

ТМ JOY Diapers For You — це дитячі підгузки, розраховані на малюків різних вікових категорій:

·Mini: 3–6 кг;
·Midi: 4–9 кг;
·Maxi: 7–14 кг;
·Junior: 11–25 кг.

Асортимент цієї торгової марки представлено двома лінійками: Soft Protection та Every Day — обидві вони оснащені еластичними застібками, мають високий рівень поглинання, виготовлені з дихаючих матеріалів, завдяки чому шкіра малюків надійно захищена та тримається в сухості та комфорті.

Що стосується дизайну, то лінія Soft Protection — це біла упаковка та яскравий дизайн підгузків. Every Day виготовляється білого кольору з кольоровою смужкою та поставляється в помаранчевій упаковці.

Підгузки ТМ JOY Diapers For You виготовляються в країнах ЄС. Особливу увагу ми приділяємо контролю якості продукції: щодня наші власні лабораторії, що працюють при виробництвах, перевіряють якість сировини та готових виробів.

Знаючи про те, наскільки дорогоцінною для вас є кожна хвилина, проведена з вашим малюком, ми бажаємо, аби цей час був максимально комфортним та затишним для вас та вашої дитини. Тому пропонуємо найкраще — підгузки ТМ JOY Diapers For You, з якими ви більше не будете постійно турбуватися про комфорт дитини, а будете радіти новим крокам та досягненням.

joy_617x386.jpg

23.02.2016 11:46:15

З історії підгузків

В античну епоху замість підгузків використовували шкіру, вбираючим матеріалом слугувало листя, льон, суха трава, вовна та ін. А вже наші прабабусі використовували саморобні підгузки з тканини (трикотаж, льон), замість вбираючого матеріалу підкладалась м‘яка вовна.
Супервбираючий матеріал (абсорбент) вперше запропонував використовувати В.Міллс - дідусь аж трьох онуків. Це спало йому на думку в той час, коли його донька просила побути з дітьми, доки вона впорається зі справами.
Масове виробництво таких одноразових підгузків почалося з 1961 р., і сьогодні батьки більше 95% європейських та американських дітей використовують одноразові підгузки.
X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog