LCF

L`institut de Cosmetologie de France — це лабораторія концерну у Франції, що виготовляє сировину для косметики для найвідоміших виробників. ТМ LCF — це більше, аніж просто сучасна та доступна косметика. Це бренд, котрий стоїть на вершині сьогоденної індустрії краси та моди.

Торгова марка LCF в Україні вперше з’явилася у 2011 р. на замовлення магазинів EVA. Завдяки доступній ціні та високому рівню якості ця продукція отримала велику популярність серед українських жінок.

Завдяки вдалому поєднанню сучасних формул і багатого досвіду сьогодні вибір продукції ТМ LCF став помітно ширшим: до цієї марки відносяться понад п’ятсот кольорів лаків для нігтів та більш ніж двісті позицій декоративної косметики!

Уся продукція під ТМ LCF виробляється виключно з безпечних компонентів. Косметичні засоби містять карнаубський та бджолиний віск, вітаміни, натуральні олії та інші інгредієнти, котрі живлять та захищають від негативного впливу довколишнього середовища. Усі засоби під ТМ LCF пройшли необхідні дерматологічні тести та гіпоалергенні.


Farba_100_ml_450x450.jpg

17.02.2016 14:51:03

Кожен день — це можливість…

Представляємо вашій увазі нову серію тушей для вій від ТМ LCF. Оберіть свою ідеальну:

· Graceful Look — ефект підкручування та об’єму;

· Inviting Glance — ефект підкручування та подовження;

· Shocking Lashes — ефект подовження та об’єму.

Створіть об'ємні та екстрачорні вії для вашого спокусливого погляду!

Порада від EVA: додайте до свого образу спокусниці підводку для очей та тіні для повік від ТМ LCF.

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog