Полесье

Зубна паста – це засіб гігієни , без якого не обходиться жодна людина. Ми з дитинства знаємо , що зубна паста - це захист від карієсу, вона відбілює зуби, очищає порожнину рота і надає свіжість подиху . Мережа магазинів «Єва» пропонує своїм покупцям новинку серед зубних паст - Універсальну зубну пасту ТМ «Полесье»( Виробництво Болгарія ) . Зубна паста «Полесье» ретельно очистить Ваші зуби, надасть Вашому подиху екстра-свіжість та зробить Вашу усмішку сяючою.
Також для щоденного ефективного очищення порожнини рота ТМ «Полесье» має два види ополіскувача 250мл та 700 мл. Активні компоненти екстрактів корисних рослин, що входять до складу ополіскувача ТМ «Полесье», сприяють ретельному догляду за зубами та яснами. На полицях магазинів ополіскувачи будуть вже на початку квітня.

617х386.png

31.03.2016 10:38:57

Зубная щетка ТМ Полесье

Щоденний догляд за ротовою порожниною дуже важливий . Численні дослідження підтвердили , що чистити зуби потрібно не менше 2х хвилин і 2 рази на день. У справі підтримки гігієни порожнини рота на належному рівні нам просто необхідна надійна помічниця - зубна щітка . Універсальним рішенням є зубна щітка ТМ «Полесье» . Оснащена маленькою голівкою і хорошим дизайном щетини, який допоможе Вам дістатися до важкодоступних місць Вашої порожнини рота.
X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog