Smereka

ТМ Smereka — це наша перша серед інших торгових мереж України власна лінія органічної косметики.

В основу ТМ Smereka ми поклали старовинні секрети краси, відомі нашому народові багато віків. З давніх часів вони дарували жінкам красу та здоров’я, адже довге та красиве волосся завжди було головною окрасою жінки. Рецепти ТМ Smereka прийшли до нас з давніх-давен, але за кількістю корисних властивостей вони не поступаються сучасним косметичним засобам.

Наші пращури знаходили здоров’я та красу в природних скарбах. Вони добре знали та використовували корисні властивості лікарських рослин, адже розуміли: енергію життя, котру нам подарувала сама матінка-природа, збережено в кожній рослині.

ТМ Smerekа — це продукція, що не містить синтетики — тільки натуральні компоненти!

Усі засоби під ТМ Smereka виготовляються в Україні.


Farba_100_ml_450x450.jpg

17.02.2016 14:51:03

Правила осіннього догляду за волоссям

Осінь — це саме той час, коли можна починати інтенсивне оновлення волосся. Помітно знижується сонячна активність, а морозне повітря, нещадне до нашого волосся, ще не прийшло. Крім того, майже всі типи волосся в цей час стають схильними до сухості, тому найкраще восени придбати натуральний шампунь з поживними та зволожуючими компонентами. Найкращий вибір — безсульфатні шампуні.

Опісля миття не тріть свої локони рушником, не розчісуйте їх мокрими. Якщо маєте таку можливість, не сушіть волосся за допомогою фену — воно і без того слабке. Під час вітру та холодів ховайте волосся під шарфом та шапкою.

Ці прості поради обов’язково стануть вам у нагоді і допоможуть зберегти красу та блиск волосся протягом усього року!

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog