AmiGO

ТМ AmiGO — це лінійка аксесуарів та засобів для догляду за взуттям, що дозволяє подовжити життя улюбленого взуття, захищає його та дозволяє легко та комфортно доглядати за ним.

Протягом використання наше взуття піддається впливу безлічі негативних факторів: дощ, сніг, бруд, вологість стоп, механічні пошкодження тощо. Звичайно, це скорочує життя улюблених черевичків. Для того, щоб подовжити його, за взуттям треба правильно доглядати.

Правильний догляд за взуттям включає:
·  очищення від бруду;
·  правильне сушіння;
·  освіження кольору (за необхідності);
·  надання блиску. 

Взуття треба носити по сезону і за призначенням (для спорту, щоденне тощо).

Крім того, на термін експлуатації суттєво впливає і якість засобів, котрі ви використовуєте для догляду за взуттям. Косметика ТМ AmiGO створена на основі природних компонентів: ланоліну, бджолиного воску та ін., котрі допоможуть вам підтримувати чистоту та гарний вигляд вашого взуття протягом тривалого часу.

Farba_100_ml_450x450.jpg

17.02.2016 14:51:09

Робіть вигідні покупки разом з EVA!

В мережі магазинів EVA кожні три тижні розпочинається новий акційний період. Одним з частих учасників акцій є ТМ AmiGO. Асортимент продукції цієї торгової марки достатньо широкий. Це креми з аплікаторами та в тюбиках, губки, засоби для захисту взуття від вологи, фарби для нубука та замші у формі спреїв тощо. Актуальну інформацію про діючі акції ви можете знайти на нашому сайті або в акційних газетах.

Бажаємо вам приємних та вигідних покупок!

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog