Lito

Товари під ТМ Lito перш за все приваблюють своєю якістю та доступною ціною. Ця продукція виробляється в Україні та деяких країнах ЄС. Ми ретельно слідкуємо за якістю товарів під ТМ Lito: щомісяця продукція проходить контроль в сертифікованих лабораторіях України, а під час виробництва на всіх етапах ми самі контролюємо якість виробів.

Litо — це торгова марка, під якою випускаються наступні групи товарів:

· засоби для миття рук та тіла;

· паперові вироби;

· ватяні диски та палички;

· засоби для інтимної гігієни та ін.

Створюючи нові продукти від ТМ Lito, в першу чергу ми звертаємо увагу на поєднання ціни та якості продукції. І лише знайшовши ідеальне співвідношення цих двох критеріїв, ми пропонуємо їх своїм клієнтам в магазинах EVA.

Час не стоїть на місці: все тече і розвивається, тому ще один з наших пріоритетів — відповідати сучасним тенденціям ринку та запитам споживача. Нещодавно ми провели ребрендінг лінійки ТМ Lito, і сьогодні оновлена продукція цієї марки радує наших клієнтів новими яскравими фарбами.

Lito — це твій кольоровий настрій!

Літо волога серветка Антибактеріальний 15 шт.png17.02.2016 14:51:03

Догляд за тілом — турбота про ваше здоров’я

В усі часи жінки турбувалися про своє здоров’я і доглядали за шкірою та тілом. Одним з аспектів правильного догляду за собою є дотримання особистої гігієни.

Лікарі стверджують, що для інтимної гігієни треба використовувати спеціальні засоби, котрі не шкодять шкірі, не сушать її та не порушують природний рН-баланс. В той же час дехто говорить, що митися можна звичайним дитячим милом. А якщо з’явилася молочниця — взагалі, господарським.

Кого слухати — вирішувати тільки вам. Найкраще користуватись м’якими засобами, до складу яких не входять віддушки та шкідливі синтетичні компоненти. Якісні гелі для інтимної гігієни також містять молочну кислоту, що підтримує природний кислотний баланс вашої шкіри.

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog