MAY

ТМ MAY — власна торгова марка мережі магазинів EVA, під якою випускаються різні типи продукції:

·  засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла;

·  лінія косметики для чоловіків;

·  товари для стайлінгу та догляду за волоссям.

Головною відмінністю ТМ MAY є широкий асортимент товарів та здатність швидко реагувати на потреби споживачів, що змінюються. Особливе значення також надається актуальності та інноваційності товарів, якісному оформленню упаковки, доступності товарів. Завдяки уважному ставленню до споживача, що поєднується з багаторічним досвідом та високим рівнем професіоналізму, ТМ MAY отримала та зберегла довіру з боку споживача.

Farba_100_ml_450x450.jpg

17.02.2016 14:51:03

Догляд за обличчям по сезонах

Зміна пори року — завжди стрес для всього організму, в тому числі і для шкіри. Тому в цей час особливо важливо подбати про термінове її відновлення. Секрет природної краси та здоров’я полягає в правильному підборі косметики з урахуванням типу вашої шкіри та регулярному догляді. Так, в міжсезонний період основні зусилля варто спрямувати на вирішення трьох ключових проблем:

·  втрата вологи;

· поява зморшок;

· надмірна сухість.

Щоранку треба користуватись засобами для очищення, живлення та захисту.

Спершу протріть шкіру лосьйоном чи тоніком, далі нанесіть денний крем. Бажано, щоб до його складу входила гіалуроова кислота — цей компонент глибоко живить та зволожує нашу шкіру.

Щовечора треба виконувати процедури очищення та живлення. Спочатку вмийтеся гелем чи кремовим гелем, котрий підходить вашому типу шкіри, потім протріть шкіру лосьйоном чи тоніком, а наостанок нанесіть нічний крем. Не забувайте про ділянку шиї та декольте. В зоні довкола очей нанесіть спеціальний крем для повік. В нічний час клітини шкіри найбільш інтенсивно оновлюються.

Дотримуйтесь простих порад, і ваша шкіра завжди сяятиме красою та молодістю.

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog