Ombrello

ТМ Ombrello піклується про ваш захист та відмінний настрій! Прокладки цієї марки створюють відчуття впевненості та комфорту під час критичних днів.

Торгову марку представлено в двох лінійках:

• ультратонкі;

• традиційні.

Серію ТМ Ombrello Ultra (товщина — 2 мм) створено в чотирьох різновидах поглинання, а також у двох типах покриття: м'який Soft і суперпоглинаюча сіточка Dry. Ombrello Ultra також представлено в економних подвійних упаковках: 20, 18 та 14 шт.

Традиційна лінійка TM Ombrello Classik (товщина — 6 мм) має додаткові бортики, котрі дозволяють вбирати ще більше вологи, завдяки чому класичні Ombrello створюють більш надійний захист та відчуття комфорту. Лінійку представлено в двох різновидах: Day та Night, а також у двох типах верхнього покриття: супервбираючим Dry (сіточка) та приємним і ніжним Soft. Особливістю традиційних Ombrello Classik Night є спеціально видовжена форма, котра повторює контури трусиків та забезпечує додатковий захист на всю ніч.

Омбрелло 617х386.jpg

17.02.2016 14:51:07

Гель для інтимної гігієни «Щоденний догляд»

Гель для інтимної гігієни «Щоденний догляд» має унікальну біоформулу, котра містить в своєму складі натуральні інгредієнти. Засіб розроблено спеціально для щоденного догляду за делікатними частинами тіла. Він ніжно очищує, підтримує природний кислотно-лужний баланс вашої шкіри, дарує свіжість та комфорт.

Натуральний екстракт зеленого чаю має антибактеріальний та протигрибковий ефект. Він сприяє нормалізації процесів обміну в шкірі, знижує ризик появи інфекції. Гель для інтимної гігієни «Щоденний догляд» не має в своєму складі синтетичних барвників.

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog