Viv'en

Жінка в бездоганних колготках привертає увагу і приковує погляди чоловіків. Жодна сучасна жінка не може обійтися без неповторного атрибуту жіночності та спокусливості — колготок і панчох.

Колготки Viv’en petty — це шарм, вишуканість і бездоганність стилю для найвибагливіших красунь. ТМ «Вів'єн» завдяки своєму широкому асортименту: як весняно-осінньому так і зимовому, допоможе підкреслити ваш досконалий образ в будь-яку пору року.

Ypravdom_617x386.png

17.02.2016 14:51:07

«Viv’en petty»

Кожна жінка, перебуваючи в пошуку своїх ідеальних колготок, витрачає на цю незамінну деталь гардеробу чималі гроші. Адже завжди хочеться знайти таку річ, котра підкреслить всю красу ваших ніжок. Купуючи колготки Viv’en petty, ви забудете про такі проблеми як неміцність виробів, поганий шов або інші дрібні, але такі значні неприємності, що так часто зустрічаються в низькоякісних виробах.

За яскравою упаковкою криється ваша краса і елегантність на кожен день — жіночі колготки, щільні бавовняні вироби, сексуальні мереживні панчохи, шкарпетки. Більше не треба турбуватися про те, які колготки обрати. Ваш вибір — Viv’en petty!

X
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog