«Свято сніжної краси»: вибираємо парфуми

«Свято сніжної краси»: вибираємо парфуми

10.01.2012
Дівчата, давайте порахуємо, скільки флаконів духів стоїть на вашому туалетному столику. Західні експерти говорять, що в середньому у кожної жінки їх близько шести. А тих, хто зберігає вірність одному-єдиному аромату, серед нас всього 15%. Решта щороку купує від одного до трьох нових парфумів.

Жан-Поль Герлен стверджував, що якщо чоловік закохується в жінку, то вона правильно вибрала свій парфюм. Як же не помилитися з ароматом?

Найголовніше правило - не купувати парфуми відразу. Аромат потрібно «поносити», щоб зрозуміти ваш він чи ні. Так що, коли будете в магазині, попросіть зразки, бризніть вподобаний парфюм на зап'ястя, а потім мило посміхніться і йдіть додому, не піддаючись умовлянням продавщиць зробити покупку негайно.

Запах мінятиметься протягом всього дня - верхні ноти розвіються через 1-2 хвилини, серце духів ви відчуватимете 2-4 години, а пізніше вас супроводжуватиме шлейф аромату. І весь цей час парфуми повинні вас приємно дивувати.

Йти в парфумерний магазин краще за все у другій половині дня, коли нюх особливо гострий. Максимальне число «понюшок» - три. Потім ви просто перестанете розрізняти відтінки запахів. Пробуючи парфюм, бризніть його на шкіру і в жодному разі не розтирайте – цим ви порушите природний процес випаровування, і аромат зміниться.

І ще така порада від EVA - перш ніж відправлятися на пошуки нових парфумів, визначте вашу улюблену сім'ю ароматів. Так буде простіше пояснити продавцеві-консультантові, які запахи вам пропонувати.

З 05 по 27 січня 2012 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Свято сніжної краси», під час якої на продукцію багатьох торгових марок надаються значні знижки.

Разработка веб-сайта. Ваш сайт должен развиваться как бизнес развивается. Создание сайтов. Дизайн.
У число акційних товарів входять і парфуми відомих брендів. Аромат тижня
можна придбати зі знижкою 25%. Детально про акцію «Свято краси сніжної» читайте тут.

До зустрічі в EVA!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog