Що подарувати на новий рік ?

Що подарувати на новий рік ?

05.12.2013

Що подарувати на новий рік ?
_Nabori_240x320.pngУ Новий Рік прийнято дарувати подарунки, нехай зовсім невеличкі, не тільки коханим і батькам, а й усім друзям, знайомим і колегам. Чим відрізняється хороший подарунок від посереднього? Хороший подарунок завжди запам'ятається. І якщо ми говоримо про подарунки, які надовго залишаться в пам'яті, то тут слід уточнити, що такі подарунки мають бути практичними, барвистими, і довговічними. Саме такі можна купити в лінії магазинів EVA.
Батькам варто подарувати те, що вони собі не в змозі купити. Піднесіть їм у гарній упаковці дорогий крем для обличчя або найновіші французькі парфуми. Зверніть увагу на подарункові набори «Два Експерти» торгової марки Чорний жемчуг. Цими днями в лінії магазинів EVA на них діє економія 40 %. З двадцятипроцентною знижкою зараз можна придбати набори від Мейбеллін і Лореаль. А на вишукану парфумерію від найвідоміших брендів EVA дарує безпрецедентну економію 50 %!
Між близькими подругами, друзями і родичами однієї статі цілком допускаються подарунки в якості одеколонів, лосьйонів, духів, пудри, косметики, дорогих засобів по догляду за шкірою, рідкісних шампунів і інших парфумерних та косметичних засобів. Подарунок, звичайно, повинен бути сюрпризом, але тільки приємним. Для тих, хто шукає саме такі подарунки, EVA - ідеальне місце!Parfum-240x320.png
Тридцять відсотків знижки EVA дарує на декоративну косметику таких брендів, як Мейбеллін, Лореаль і Буржуа. 60 % економії при купівлі другої одиниці діє на косметику торгових марок Арт- Візаж, Ріммель, ЖаДе, Севентін, Етуаль і БелорДізайн. Вигідна арифметика EVA 1+1 = 3 діє на цілу серію товарів, які можуть стати чудовими подарунками. Це засоби для догляду за шкірою обличчя Нівея, Гималая Гербалс, Грін Мама. Також формула економії діє на засоби для укладання та догляду за волоссям Глісс Кур, Пантин, Тимотей, Дав, Кліар віта Абе і багато інших! Купуйте два засоби, а третій отримуйте у подарунок!
 30 % знижки ви отримаєте, купуючи креми для обличчя та засоби для догляду Діадемін, Гарньер і Евелін. 25 % економії діють на фарби для волосся Палет Салон Калорс, Перфект Мус і Брілланс.
Ті, хто запасається подарунками для чоловіків, можуть скористатися вигідною арфметікою 1+1 = 3 і придбати засоби до або після гоління Нівея Мен, а також будь-які продукти Палмолив Мен або Меннен Спід Стік .
Чудовий подарунок, який завжди буде доречним будь-якій жінці - це колготки. Торгова марка Вів'єн пропонує економію 60 % під час купівлі кожної другої одиниці колготок або панчох!
Радуйте своїх близьких разом з EVA!


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog