Чиста вигода в Чистий четвер!

11.04.2012
Зовсім скоро Чистий четвер. Із цим днем пов'язано багато традицій та обрядів, які так чи інакше, слугують наведенню чистоти у домівках і приведенню себя в порядок.

Наприклад, бажано скупатися до сходу сонця, примовляючи: «Як ця вода змиває з мене бруд, нехай змиються з мене всі неприємності та хвороби». Ну хто ж не захоче позбутися вантажу проблем, що накопичилися за рік, і не скаржитися більше на здоров'я? :) І врахуйте, якщо у воду для купання покласти речі із золота або срібла, то Ваша шкіра надовго залишиться молодою та красивою. Також в цей день радять хоч трохи підстригти волосся, щоб воно погустішало і швидко росло.

У Чистий четвер обов’язково треба зробити в будинку генеральне прибирання. За свій трудовий подвиг Ви отримаєте багато радостей в майбутньому та відшукаєте, здавалося б, назавжди втрачені улюблені речі. Чим погано? І майте на увазі - якщо станете мити вікна та двері, покладіть у воду для миття трохи дрібних грошей. Тоді Ваші статки примножаться.

Із залученням грошей пов'язаний ще один обряд Великого четверга. Тричі в цей день - на сході сонця, опівдні та на заході, - потрібно перерахувати всю наявну в домі готівку. Тільки ніхто не повинен цього бачити!  Якщо виконаєте всі умови, Ваші фінансові справи неодмінно підуть в гору.
 
З 5 по 25 квітня 2012 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Чиста вигода щодня». В цей період на багато які товари, що неодмінно стануть Вам у пригоді в Чистий четвер, надаються знижки.

На засоби для чищення
таких популярних брендів, як Bref, Pronto, Clin та інших, діють знижки до 35%. Придбання другої одиниці продукції торгівельних марок Domestos або Cif обійдеться Вам на 50% дешевше. А якщо купите продукцію FAIRY, Mr.Proper або Comet на суму від 50 гривень, отримаєте шанс виграти 50 000 гривень на ремонт свого будинку або квартири!

У число акційних товарів періоду «Чиста вигода щодня» входять і засоби по догляду за тілом. Так, на всю продукцію NIVEA (у тому числі на шампуні та гелі для миття), на крем-мило Dove, дитячі шампуні й гелі для купання Моя Прелесть надається знижка 20%. І це лише маленька частка спеціальних пропозицій від EVA!

З усіма акціями періоду «Чиста вигода щодня» можна ознайомитися ТУТ.


До зустрічі в EVA!Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog