Характер відображений в твоїх очах!

Характер відображений в твоїх очах!

04.06.2013

Одна з найбільш магічних загадок світу - зв'язок між кольором очей людини і його характером, навіть долею. Придивившись до кольору очей, можна відкрити для себе масу таємниць або зробити цікаві відкриття про власну натуру. Давайте зробимо це разом з EVA?

 

Істрія розкаже, чому природа нагородила нас різним кольором очей. Археологи встановили: корінне населення Землі було карооким. Все змінилося після того, як Земля зустрілась з кометою і змінила свою орбіту і клімат. З настанням льодовикового періоду постало питання виживання людської популяції в цілому. В результаті мутації з'явилася нова порода енергійних людей. Вони легко ставали ініціаторами нових справ, брали на себе відповідальність за долі інших людей. У них були фантастичні очі холодних кольорів: сірі, блакитні, сині. Надлишкова енергія сірооких людей зрівноважила енергію людей з карими очима і забезпечила людям не тільки виживання в нових кліматичних умовах, але і чисельне зростання. Минули тисячоліття. В результаті спільних шлюбів між людьми з сірими і карими очима з'явилися люди, у яких очі були інших відтінків: зелені, сіро-карі, сіро-зелені, зелено-карі і навіть сіро-зелено-карі ...

Поступово люди забули про льодовиковий період. Вони пристосувалося до нових умов існування. Утім, якщо уважно придивитися до сучасних володарів як сірих, так і карих очей, то легко можна помітити різницю в характері і поведінці. Перші прагнуть діяти, другі - отримувати. Перших ми назвемо «потенційні донори», других - «потенційні вампіри». Люди, яких природа нагородила очима змішаного типу (зеленими, сіро-карими і т.д.), мають складну енергетичну орієнтацію: їх не можна віднести ні до донорів, ні до вампірів. Вони виявляють якості, то одних, то інших, в залежності від того, «з якої ноги встануть».

 

Сині, блакитні, сірі.

Якщо ви володар очей холодного кольору - синіх, блакитних і сірих - вам краще не опинятися маріонеткою у чужих руках. Ви сприймаєте навколишній світ як матеріал для здійснення своїх фантазій. Такі люди рідко сумніваються в собі в присутності сторонніх. Але доля не завжди прихильна  до вас - за кожну усмішку вона зажадає викластися по повній!
У любові світлоокі можуть сміливо обирати партнерів самі. Утім пам
ятайте:  ні в якому разі не можна зав'язувати романи (і вже тим більше вступати в шлюб!) без почуття. Вам такий шлюб щастя не принесе ніколи!

Найкращим супутником для синьооких будуть володарі карих очей. З ними ваш енергообмін буде ідеальним: ви охоче скидаєте надлишок енергії, вони з вдячністю його приймають.

Середньоросійські

Дивовижні сіро-каре-зелені очі називають середньоросійськими, а їх володарів – особами непослідовними. Усе життя ви немов приміряєте на себе два образи. Образ  боязкої і беззахисної істоти або образ господаря як своєї, так і чужої долі. Всі навколо будуть зачаровані не тільки вашими строкатими очима, але і чуйним характером.

Якщо Ви підкорені особистістю з середньоросійськими очима, знайте: Ваш перший штурм відіб'ють. Але коли ця особа задасться метою підкорити Вас, не розраховуйте, що зумієте встояти перед натиском! Краще заздалегідь знайти пристойний привід для виправдання капітуляції.

Ідеальною парою для сімейного життя стануть для вас люди з зелено-карими очима. Вони здатні подарувати вам справжнє щастя.

 

Смарагдові

Для щасливих володарів смарагдових очей головне - згода з самими собою. Що б ви не робили, вам треба залишатися задоволеними своїми думками і вчинками. І якщо вам немає в чому собі дорікнути, то світ навколо світлий і радісний.
Ви не вимагаєте від людей більшого, ніж вони в змозі дати самі (безцінна якість!). Якщо нарешті зустрічаєте людину, яка відповідає вашим уявленням про ідеал, то швидше дасте здерти з себе шкіру, ніж дозволите впасти волоску з його голови! Але і горе тому, хто вашим вимогам не відповідає. З такою людиною ви можете повести себе настільки недбало, що навіть набудете заклятого ворога в його обличчі!

Щоб спростити відносини в шлюбі, зеленооким людям краще з'єднувати своє життя з такими ж любителями «золотої середини», тобто з власниками таких же зелених очей, а також з тими, в чиїх очах є зелений відтінок.

Карі

Ті, кого природа нагородила очима чайного кольору, можуть дозволити собі зробити ставку на вміння подобатися людям. Три ваших головних козиря: привабливість, чарівність і вичікування. Уміло пускаючи їх в гру, ви можете змусити усіх навколо мало не сваритися за право піднести вам те, що ви вимагаєте! Карооким треба щосили прагнути виглядати привабливими. Ні в одязі, ні в зачісці ви не можете дозволити собі вольностей.
Вам нічого не варто переконати себе, що світ існує лише для того, щоб догоджати вашим бажанням! Утім, коли вас закидують подарунками, у вас завжди вистачає мужності відмовитися від дорогих, але небажаних. Відмова надає вам загадковості і пікантності.

Супутника життя в натовпі залицяльників вибирайте за принципом: хто здатний більшим для вас пожертвувати. Вимагайте хоча б найлегших жертв постійно. Це подовжить життя обранця, зробивши його осмисленим. Найкращим супутником для створення вашої родини стануть власники, звичайно ж, блакитних і сірих очей.

У лінії магазинів EVA представлений найширший асортимент декоративної косметики провідних брендів. З її допомогою ваші очі завжди будуть яскравими і чарівними! А наші акційні ціни дозволять вам робити покупки економно! Детальніше про акції лінії магазинів EVA читайте ТУТ!

 

ВАША EVA

 


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog