У лінії магазинів EVA з'явилися еко-сумки

12.10.2011
Тонкі шпильки, супер-сексі вбрання - наші дівчата завжди у всеозброєнні. Але, погодьтеся, бувають ситуації, коли стануть у нагоді й прості практичні речі. Саме до них відносяться еко-сумки.

Зараз це модний тренд, і користуючись еко-сумками, Ви приєднуєтеся до руху з захисту природи. Але головне в цих сумках - зручність. Коштують вони недорого, годяться для багаторазового використання, до того ж відрізняються помітною місткістю. У згорнутому вигляді еко-сумки дуже компактні й легко вміщаються навіть у найменшій жіночій сумочці. 


Їх можна використовувати як для покупок, так і для походу на пляж або поїздок на дачу. Все більшу популярність еко-сумки набувають у студенток - адже в них без проблем поміщаються всі конспекти, реферати та навіть нетбуки. А ще ці сумки дуже демократичні й підійдуть до будь-якого одягу повсякденного стилю.

Любі дівчата, тепер і Ви можете оцінити всі переваги еко-сумок. Їх можна придбати в лінії магазинів EVA.

До зустрічі в EVA!


Будь-яке викривлення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog