В EVA стартувала акція «Час подарунків»

В EVA стартувала акція «Час подарунків»

24.11.2011
Останні дні листопада. Начебто до Нового року багато часу, й готуватись до його зустрічі ще рано, але, насправді, все зовсім навпаки! Якщо зараз не записатися в улюблений салон на зачіску, манікюр і макіяж, то перед святом туди можна й не потрапити. Якщо зараз не потурбуватися про пошук надзвичайного вбрання, то цілком може бути, що Новий рік доведеться зустрічати в улюблених, але стареньких джинсах. І, звичайно ж, саме час задуматися про новорічні подарунки для численних рідних, друзів та знайомих - поки є з чого вибирати, поки не почався передсвятковий ажіотаж й поки покупки можна зробити на вигідних для Вас умовах!

З 24 листопада по 31 грудня 2011 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Час подарунків». У цей період Ви можете придбати продукцію відомих торгівельних марок зі знижкою від 15% до 50%. 

Купіть в EVA товар на суму від 59 гривень, отримайте на касі скетч-картку та дізнайтеся, на продукцію якого бренду Вам надається знижка. В переліку акційних товарів – засоби для  макіяжу, засоби по догляду за волоссям, шкірою лиця й тіла, косметика для дітей та чоловіків, біжутерія й сумки, ще багато іншого.  Про подробиці акції «Час подарунків» читайте тут.

Також зверніть увагу на спеціальні пропозиції від EVA.


Якщо Вам важко визначитись з подарунком, купуйте новорічні подарункові сертифікати! Їх номінал - 50, 100 та 250 гривень, - але придбати їх можна за спеціальною акційною ціною. Чим раніше Ви це зробите, тим більшу знижку отримаєте. 1 грудня вона складе 30%, 2 грудня - 29%. Й так, з кожним днем зволікання, знижка буде танути... Так що не впустіть свій шанс зекономити!

Пояснимо, як працюють ці сертифікати. Наприклад, Ви даруєте кому-небудь сертифікат номіналом 100 гривень. І тоді, протягом січня 2012 року, його власник або власниця зможе купити на цю суму в будь-якому магазині EVA все, що сподобається. У такій ситуації не догодити з подарунком не можливо! Також в EVA - й звичайні подарункові сертифікати. Їх можна отоварити у будь який час, але продаються вони за своєю номінальною ціною.

Ще EVA пропонує скористатися акцією «1+1=3». Це стосується готових подарункових наборів косметики для жінок та чоловіків. При покупці двох однакових наборів третій Ви отримаєте в якості бонуса. Погодьтеся – вигідна пропозиція. Адже в гарячу новорічну пору зайвих подарунків не буває!


До зустрічі в EVA!
Будь-яке викривлення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове! 

Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog