Хочете знати, про що розповість Ваша посмішка?

28.03.2012
Посмішка - дуже цінний засіб спілкування. Вона розташовує до нас людей та робить красивішими. Але Ви помічали, що всі ми сміємося по-різному? Виявляється, посмішка здатна багато чого розповісти про наш характер. Цікаво? Тоді цей тест - для Вас.

Торкаєтесь мізинцем уст, коли смієтеся? Якщо так, то у Вас є власні уявлення про хороші манери, грацію та жіночність, і Ви дотримуєтесь їх завжди та скрізь. А ще Ви обожнюєте бути в центрі уваги.

Прикриваєте посмішку рукою? Тоді Ви - боязка й не надто впевнена у собі людина, часто бентежитесь та вважаєте за краще залишатися в тіні. І це дарма! За межами Вашої «шкаралупи» безліч цікавого! Так що поменше самокритики.

Ви закидає голову, коли смієтесь? Тоді Ви довірливі й легковірні. Але це тому, що у Вас широка натура та добре серце.

Якщо, сміючись, Ви торкаєтесь руками обличчя й голови, то Ви - мрійник і фантазер. Це прекрасно, тільки не захоплюйтеся прагненням до нездійсненного.

Зморщуєте носа, коли смієтеся? Якщо так, то Ваші почуття й погляди швидко та часто змінюються. Ви людина емоційна й трішки примхлива. Але з Вами ніколи не буває сумно.

Смієтеся голосно, широко відкриваючи рота? Тоді Ви належите до людей темпераментних і рухливих. Саме про таких кажуть – людина-свято.

Якщо ви нахиляєте голову, перш, ніж тихенько розсміятися, то Ви з людей добросердих, совісних, які звикли пристосовуватись до обставин та людей. Ваші почуття та вчинки завжди під контролем.

Сміючись, тримаєтеся за підборіддя? Тоді, яким би не був Ваш вік, очевидно, що у своєму характері Ви зберегли риси юності. І це просто чудово!

Примружуєте повіки, коли смієтеся? Це ознака впевненості в собі, врівноваженості та неабиякого розуму. Ви діяльні, наполегливі та завжди трохи загадкові.

А якщо у Вас немає певної манери посміхатися, значить Ви належите до індивідуалістів. У всьому та завжди Ви керуєтеся власними поглядами. Така впевненість у собі допомагає Вам у житті.

Але як би Ви не сміялися, бажано, щоб посмішка була сліпучою.

З 15 березня по 4 квітня 2012 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Весняна насолода знижками». У числі акційних товарів і засоби для гігієни ротової порожнини.

При покупці другої упаковки зубної пасти ТМ LACALUT Ви отримаєте знижку в 50%. На ополіскувачі та пасти Colgate ціну в акційний період знижено на 20%. А придбавши зубну пасту Sanino, отримаєте в подарунок зубну щітку..

І це не єдині вигідні пропозиції акційного періоду «Насолода весняними знижками». Подробиці читайте ТУТ.

До зустрічі в EVA!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog