Лінія магазинів EVA подарувала нове обладнання Одеському перинатальному центру

Лінія магазинів EVA подарувала нове обладнання Одеському перинатальному центру

29.12.2015

28 грудня відбулося офіційне вручення нового обладнання перинатальному центру Одеської обласної клінічної лікарні, придбаного в рамках соціального проекту Orange Days, за ініціативи Лінії магазинів EVA.

«Суть проекту полягає в тому, що 1% від продажу товарів в період Orange Days перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України. В результаті першої акції проекту «Orange Days», проведеної 4-6 вересня 2015, був придбаний новий апарат білірубінометр, який Лінія магазинів EVA передала Одеському обласному перинатальному центру», - розповідає  Юлія Козакова, керівник Одеського регіону Лінії магазинів EVA.

З 2007 року Одеський обласний перинатальний центр, єдиний на півдні України, не отримував жодної одиниці необхідної апаратури, а наявна апаратура, вже в значній мірі застаріла і не відповідає потребам практики. Апарат білірубінометр, придбаний на кошти, отримані в рамках акції Orange Days призначений для діагностики роботи печінки і кровотворних органів немовлят.


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog