Як правильно змивати макіяж

Як правильно змивати макіяж

04.06.2013

Як правильно змивати макіяж

Жінка з правильно нанесеним макіяжем завжди викликає захоплення. Утім  не всі представниці прекрасної статі знають:  від того, наскільки правильно макіяж буде видалений макіяж, залежить молодість очей.  З чого почати в першу чергу? Якими засобами користуватися: тоніком, молочком або мусом? Як правильно вибрати ватяні диски і тампони для зняття макіяжу? EVA  знає кілька секретів, які допоможуть тобі вмивати обличчя правильно.

Знімати макіяж рекомендується в три етапи.
Спочатку необхідно видалити макіяж з губ. Для цього нанесіть невелику кількість спеціального засобу на ватний диск і обережно зніміть помаду по напряму від куточків губ до середини.

У другу чергу знімають макіяж з очей. Якщо на віки були нанесені тіні, то спочатку видаляють їх. Змоченим спеціальним засобом для зняття макіяжу з очей ватним диском обережно протирають верхню повіку, від перенісся до скроні.

Найскладнішим у знятті макіяжу є видалення туші. Завжди користуйтеся спеціальними засобами, а не милом. Вибирайте засоби для зняття макіяжу залежно від того звичайна у вас туш або водостійка. Підбирайте засоби індивідуально. В якості засобу для видалення макіяжу використовуйте молочко, двофазну рідину з маслом або звичайну. Для чутливої ​​шкіри очей потрібно ніжне молочко, для решти підійде абсолютно будь-який засіб. Якщо засіб викликає алергію, то не слід його далі використовувати.

Намагайтеся водити ватним диском так, щоб не розтягувати шкіру. Також не слід активно терти очі. Досить буде провести диском від внутрішнього кутка ока до зовнішнього, і ні в якому разі не навпаки. Зробіть так кілька разів. Потім пройдіться по віям починаючи зверху. Не забудьте протерти нижню повіку. Не слід використовувати один і той же диск, краще взяти кілька.

Видалення тонального крему. Для цього існує два способи: якщо ви звикли знімати макіяж водою, то краще використовувати пінку, мус або гель. Якщо ж ви видаляєте макіяж «сухим способом», то вам більше згодиться молочко. Пам'ятайте, що молочко спочатку необхідно розподілити по всьому обличчю, а вже потім видаляти диском або серветкою.

Тепер поговоримо трохи про засоби для зняття макіяжу. В окрему групу виділяють муси, пінки і гелі, тому що їх потрібно змивати водою. Молочко ж призначено для зняття макіяжу без води. Гелі, муси і пінки орієнтовані на жирну або комбіновану шкіру, в той час як молочко - на суху. А для того щоб зняти макіяж з чутливої
​​шкіри краще за усе використовувати лосьйон.

З 3 по 23 жовтня 2013 скористайтеся вигідною арифметикою від EVA! 1 +1 = 3! Формула економії EVA в ці дні поширюється на всі засоби для догляду за шкірою обличчя, рук, ніг і тіла! Купуйте дві будь-які одиниці і отримуйте третю у подарунок!

ВАША EVA


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog