Яким видався 2014 рік для EVA?

Яким видався 2014 рік для EVA?

30.01.2015
Ексклюзивне інтерв'ю Ольги Шевченко, виконавчого директора ТОВ «РУШ» - Лінія магазинів EVA, порталу Українська Асоціація рітейлерів

Як і для всієї України, 2014 був для нашої компанії дуже складним. Економічна і політична криза в країні стали викликом для кожного співробітника компанії, від топ-менеджменту до рядового продавця-консультанта. Ми прийняли цей виклик і закінчили рік з хорошими показниками, незважаючи ні на що.

Цей рік дав нам потужний поштовх до розвитку. Ми відкрили 75 нових магазинів, збільшивши їх кількість до 256. Компанія зміцнила свої позиції в регіонах і розширила географію мережі, почавши працювати в таких містах, як Житомир, Умань, Канів, Південний, Ізюм, Дергачі та інші.

Минулого року ми провели реструктуризацію та розширили підрозділ СТМ. У 2015 році ми ставимо перед собою мету - подвоїти частку продажів власних торгових марок. Спеціально для цього ми організували 3-х місячний курс підвищення кваліфікації персоналу «Школа СТМ-2014». Це унікальний для України проект, оскільки до цих пір в нашій країні немає спеціалізованих навчальних програм по роботі з Privat Lable.

У 2014 році ми разом з компаніями-виробниками розробили і випустили на ринок відразу 7 нових власних торгових марок в категоріях декоративна косметика, парфумерія, жіноча гігієна та товари для дітей. Наші покупці вже змогли оцінити частину нового асортименту, з рештою товарів знайомство відбудеться найближчим часом.

Ми добилися дуже хороших показників з ексклюзивною маркою «Helen Harper» у підгузках. Наші ВТМ «Defile» (жіночі колготки) і «MAY» (лінійка засобів по догляду за шкірою обличчя, тіла, засоби для догляду за волоссям) стали переможцями щорічної Національної бізнес-премії «Private Label-2014».

Повну версію інтерв'ю читайте http://rau.com.ua/news/4704-v-2015-godu-eva-otkroet-100-novykh-magazinov

Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog