Офіційне спростування недостовірної публікації

Офіційне спростування недостовірної публікації

19.11.2014

Офіційне спростування: Олександр Кофман, що згадується в повідомленні про стрілянину в Донецькому аеропорту разом з російським актором Михайлом Пореченковим, ніколи не мав ніякого відношення до мережі супермаркетів VARUS і не є співвласником лінії магазинів EVA.

Інформація, викладена в статті «Співвласник магазинів EVA і супермаркетів VARUS (Олександр Кофман) стріляв з Пореченковим по українським воїнам», яка розміщена на домені http://politica-ua.com і http://glavcor.blogspot.com/, не відповідає дійсності, у зв'язку з тим, що власником компанії магазинів EVA (ТОВ «РУШ») є Компанія «НОМЕТРОС ІНВЕСТМЕНТС ЛТД». Власником компанії магазинів VARUS (ТОВ «Омега») є ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ВЕЙГАНТ ЕТЕРПРАЙЗІЗ ЛІМІТЕД».

Особливо звертаємо Вашу увагу на те, що фізична особа з прізвищем, зазначеним в цій статті, працювала в ТОВ «РУШ» на посаді рядового фахівця з розвитку в період з кінця листопада 2013р. і практично виконувала свої обов'язки до середини березня 2014 р., а на початку травня 2014р. була звільнена з займаної посади.

Особа, зазначена у статті, ніколи не мала відношення ні прямого, ні непрямого до власників ТОВ «РУШ», які управляють мережею супермаркетів VARUS і лінією магазинів EVA на території України.

Використовуючи неправдиву інформацію і спекулюючи на політичних і економічних настроях в Україні до певних тем, недобросовісні конкуренти поширюють брехливі відомості, що порочать ділову репутацію компаній.

Мережа супермаркетів VARUS не здійснює свою діяльність в Донецьку.

Єдиний супермаркет, який знаходився в місті Донецьк в ТЦ «Донецьк-Сіті», був розграбований в ніч з 22-го на 23-е липня.

«Є офіційна інформація про те, що в ніч з 22-го на 23-е липня в Донецьку озброєні автоматичною стрілецькою зброєю бойовики під загрозою його застосування, скоїли розбійний напад на супермаркет" Варус "(ТОВ" Омега "), що розташовується в ТЦ «Донецьк -Сіті »

http://obozrevatel.com/politics/75412-v-donetske-vooruzhennyie-boeviki-vyinesli-iz-supermarketa-produktyi-i-oborudovanie-na-10-mln-grn.htm

«Бойовики заволоділи продуктами і ТМЦ, а також обладнанням на суму близько 10 млн. грн. Захоплене вивозили до 5 години ранку. Жертв серед персоналу магазину і ТЦ немає.

Мережа супермаркетів VARUS на ринку продуктового роздробу України розвиває компанія "Омега" »

ТОВ «РУШ» продовжує керувати лінією магазинів EVA в місті Донецьк, залишаючись українською компанією і працюючи в повній відповідності з законодавством України. У разі припинення можливості працювати згідно з українським законодавством, компанія припинить свою діяльність на даній території.

Редакції інтернет-ресурсів, що опублікували цю інформацію, не звернулися до прес-служб мережі супермаркетів VARUS або EVA за роз'ясненнями та коментарями. Контакти прес-служб доступні на сайтах торговельних мереж varus.ua  и eva.dp.ua

Інформація, викладена у статті, порочить репутацію компанії ТОВ «Омега», яка управляє мережею супермаркетів VARUS, а також ТОВ «РУШ», яка управляє лінією магазинів EVA, і завдає їм суттєвої моральної  і матеріальної шкоди. У зв'язку з цим, компанії будуть відстоювати своє право на відновлення репутації в суді, а також звернуться до правоохоронних органів з метою правової оцінки незаконних дій та притягнення до відповідальності осіб, які створили та розмістили дану інформацію.


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog