Особливі подарунки від щирого серця!

10.12.2013

Особливі подарунки від щирого серця!

 IMG_4895.JPGТисячі дітей з нетерпінням чекають на особливе свято у грудні: День Святого Миколая.

Тихенько, коли маля вже міцно спить, мама, тато чи бабуся неодмінно підсувають під подушку малечі  пакуночок із подарунком. Дитя прокидається зранку і…ось воно, диво! Святий Миколай не забув, і приніс він не різочку,  а справжній подарунок!

 Але чи кожна родина має можливість привітати свою дитину від імені святого Миколая?

 Лінія магазинів EVA із задоволенням підтримала ініціативу Дніпропетровського Обласного благодійного фонду «Центр соціальних ініціатив та волонтерства «Твори добро» і долучилася до акції: «Миколай про тебе не забуде»!

 6 та 7 грудня у трьох торгівельних точках мережі працювали волонтери. Вони заохочували покупців EVA придбати будь-який товар для малечі і залишити його в магазині, поклавши в спеціальну скриньку.  Усі зібрані скарби 19 грудня подарують сиротам та діткам з малозабезпечених і багатодітних родин Дніпропетровської області.

 Яскраві дитячі аксесуари для волосся,  теплі шкарпетки, дитячі шампуні та креми і багато інших приємних, але таких необхідних дрібничок. Силами простих людей, покупців  магазинів EVA, які на мить перетворилися на помічників Святого Миколая, вдалося зібрати  близько 30 одиниць: шампуні, мило, гігієнічні помади, пральний порошок. Біля 50 одиниць заколок, резинок, шкарпеток та інших аксесуарів для дівчаток. 40 одиниць друкованої продукції і канцелярського приладдя.

 Дякуємо, Вам, небайдужі та щирі люди. IMG_4925.JPG


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog