Підведено підсумки фотоконкурсу «Мій самий-самий Новий рік!»

26.12.2011
З 5 по 26 грудня 2011 року серед користувачів сайту EVA й учасників нашої групи ВКонтакті проводився конкурс фотографій «Мій самий-самий Новий рік!». Ми запропонували всім бажаючим надсилати знімки, де відображені самі пам'ятні моменти новорічних святкувань минулих років.

Спасибі всім, хто взяв участь у конкурсі! Ми отримали багато прекрасних фотографій, і нам було дуже приємно бачити стільки щасливих облич, сяючих очей і посмішок!

А переможцями конкурсу стали Марина Пучковська з Харкова, Яна Осадча з Макіївки Донецької області та Ірина Воробйова із Дніпропетровська. Їхні фото здалися нам найбільш настроєвими та радісними.


Яні Осадчій 27 років. Вона ветеринарний лікар. Але зараз її робота - бути мамою.


«Це я та мій синулька Артем.Ми зустрічаємо 2011 рік, але не тільки. У цей день Артемові виповнилось рівно півроку! Вийшло подвійне свято. І воно вдалося на всі сто!Було неймовірно весело. Ми сміялися й бешкетували. А синок був просто у захваті, коли мама влаштувала йому ось такий літачок))))»

  

Марині Пучковській 28 років. Вона соціолог за освітою, працює у рекламному бізнесі.


«На цьому фото ми з колегами святкуємо настання 2011 року. Я танцюю з моїм дорогим другом.


Гадаю, що помітно, як мені весело. Свій тодішній настрій можу змалювати так: радість від зустрічі з приємними мені людьми, драйв і насолода дивовижним вечором!»
 

Ірині Воробйовій 26 років. Вона економіст, але, незважаючи на свою серйозну професію, любить і вміє веселитися.


«2009 рік ми з друзями зустрічали нестандартно. Вирішили, що не потрібно ніяких пафосних вечірок, і влаштували народні гуляння.


Вбралися в стрічки, намисто, хустки, брилі - у все, що знайшлося під рукою. І такою компанією вирушили вітати рідних та друзів. До настання Нового року встигли побувати в 7 оселях! Це було найвеселіше святкування, яке я тільки пам'ятаю. А скільки подарунків ми отримали!


До речі, панночка в короні - це я! У ній я погано поміщалася в салоні машини, і доводилось їхати в неймовірній позі))) Сміялися усю дорогу!»


Нашим переможцям дістаються призи від EVA - туш для вій «2000 Calorie Dramatic Look» від MaxFactor. Вітаємо!

До зустрічі в EVA!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog