Черевички та характер

Черевички та характер

07.11.2011
"Взуття не бреше!" - так назвала свою книгу американка Мімі Понд. Вона стверджує, що туфлі для дівчини не просто питання моди. Вони здатні розповісти про характер та звички своєї господині. Перевіримо?

Черевики на товстій підошві до душі честолюбним та енергійним дівчатам. Такі не стануть шукати обхідних шляхів, а підуть прямо до своєї мети.

Туфлям - лодочкам віддають перевагу любительки сяяти завжди й скрізь. Зазвичай ці дівчата щасливі в коханні та в бізнесі. Вони не люблять несподіванок і мають абсолютно конкретне уявлення про власне життя і про те, як його будувати.

Мокасини полюбляють дівчата з аналітичним складом розуму, вони легко знаходять вихід із будь-якої складної ситуації. Друзі та близькі можуть повністю на них покладатися. Зазвичай такі дівчата мріють про затишний будинок і велику родину.

Кросівки й кеди подобаються незалежним і безстрашним панночкам, девіз яких - тільки вперед!

Лаковане взуття - вибір дівчат-хамелеонів. Зміна іміджу – їх улюблене заняття. Вони темпераментні, веселі й злегка навіжені. Так що супутник такої дівчини повинен відрізнятися гнучкістю й  почуттям гумору.

Ну і, звичайно ж, шпильки. У них люблять красуватися дівчата, що звикли жити на широку ногу. Їх атмосфера - шампанське, вечірки, гості та залицяльники. Вони обожнюють захоплення у поглядах чоловіків й завжди готові на подвиги.

Ставитися до цього серйозно чи ні, вирішуйте самі. Але ось про що точно забувати не варто - це про догляд за своїм взуттям.

З 3 по 23 листопада 2011 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Секрети чарівності». Багато товарів, в число яких входять і засоби по догляду за взуттям, Ви зможете придбати за дуже вигідними цінами.

Наприклад, на фарби, креми, воски та губки для взуття від ТМ SALAMANDER отримаєте знижку до 50%. Креми і фарби для замші та нубуку торгівельної марки Vilo обійдуться Вам на 25% дешевше звичайного. А, зупинивши вибір на продукції Selton, Ви побачите, що 20% водовідштовхувального спрею дістануться Вам безкоштовно.

Подробиці акції «Секрети чарівності» - ТУТ


До зустрічі в EVA!
Будь-яке викривлення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog