Стартувала акція «Світ твоїх задоволень»

Стартувала акція «Світ твоїх задоволень»

14.10.2011
Ніщо не змінює життя так круто, як поява маленької людини – нашого малюка. Нас переповнює ніжність до цього тендітного та зворушливого створіння. Хочеться затопити його своєю любов’ю, захистити від всього, що може загрожувати чи заподіяти незручностей. Ми починаємо жити, насамперед, не для себе, а для своєї дитини. А ще ж зовсім недавно, хоча живіт вже жив власним життям і заважав зав'язувати шнурки на черевиках, ми могли впевнено сказати, що належимо собі цілком і повністю! Та це і є материнське щастя.

З 13 жовтня по 2 листопада 2011 року в лінії магазинів EVA проходить акція «Світ твоїх задоволень». В акційний період, разом з іншими товарами, Ви зможете придбати речі, необхідні у догляді за Вашими малюками. Ціни, що їх пропонує EVA, Вас потішать.

Добре відомі та шановані виробники таких необхідних речей, як підгузки, заздалегідь передбачили всі «позаштатні» дитячі ситуації. Тому підгузки поглинають вологу, але й дозволяють ніжній шкірі малюка дихати, рятуючи її від попрілостей. Вони не натирають, але й не сковують рухів дитини. Врахована і можливість змінити пелюшку в не самому підходящому для цього місці.

Якому виробнику підгузків надати перевагу, вибирати Вам. Але EVA радить звернути увагу на продукцію ТМ Huggies - в дні проведення акції вона коштуватиме значно дешевше, - та продукцію ТМ Pampers, придбавши яку Ви зможете стати учасником розіграшу 15 000 грн. та 12 нетбуків.

Також EVA зробить для Вас знижку на дитячу парфумерію: пінки для купання малюків ТМ Дракоша, дитячі шампуні ТМ Timotei та мило ТМ Агу.

Якщо ж Ви тільки чекаєте на появу маляти, то EVA і тут стане Вам у пригоді. Спеціальні колготи для вагітних та засоби особистої гігієни в акційні дні будуть коштувати дешевше.

Подробиці акції «Світ твоїх задоволень» ТУТ
.

До зустрічі в EVA!Будь-яке викривлення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog