Вітаємо переможниць акції «Здійсни свої мрії з EVA»!

07.09.2011
Наталія Синегіна: я відвідала рок-фестиваль

Літо – час найрізноманітніших задоволень. Це і відпочинок, і вдосталь фруктів, феєрверк розваг на суші та воді, і маса інших приємних речей. EVA цього літа вирішила підтримати гарний настрій свої покупців та запропонувала акцію: купи товарів на суму від 99 гривень – та стань учасником щотижневого розіграшу 5 призів по 3000 гривень кожний. І сьогодні, підводячи акційні підсумки, ми хочемо розповісти про тих щасливчиків, точніше, щасливиць, - які увійшли у виграшні п’ятірки. Наші переможниці не схожі одна на одну, вони цікаві співрозмовники, вони … Та що там розповідати – читайте самі.


Мешканка Дніпропетровська Наталія Синегіна за фахом – дизайнер. Але, за її покликанням, найбільше задоволення їй приносить робота художника-ілюстратора. «Я захоплююсь творчістю у всіх її проявах. Моя робота – моє життя», - зізнається Наталія. У вересні минулого року Наталія побувала в Шанхаї на Міжнародній виставці, де представляла дитячу енциклопедію «Пластилінова книга – навколосвітня подорож», в якій створила яскраві незвичайні ілюстрації. Художниця залишилась у захваті від Шанхаю, ну а її роботи, виконані з пластиліну, говорять самі за себе.

Дівчина з такою оригінальною роботою живе оригінально. І нам особливо приємно, що для покупок Наталія обирає EVA. “В день виграшу я приїхала в магазин перед самим закриттям, купувала товари для дому і, коли на касі мені запропонували взяти участь я одразу ж погодилась», - згадує Наталія. І не даремно, тому що перемогла. А на виграні 3000 гривень Наталія з’їздила на рок-фестиваль «Сусідній світ - 2011».

Ми раді, що допомагаємо Наталії отримувати яскраві емоції – як художнику вони їй необхідні. До речі, по-дизайнерськи оцінивши зовнішній вигляд EVA, Наталія похвалила наш зелений колір, який є елементом фірмового стилю. Дякуємо, Наталія! І до зустрічі в EVA!
Ольга Веніамінівна Шепелева: брати участь в акції вмовила онука

Харків’янка Ольга Веніаминівна Шепелева – викладач технікуму, кохана дружина, мама та бабуся. «В мене дві прекрасні онуки, - гордо відмічає Ольга Веніаминовна – їх народження – одна з найяскравіших подій мого життя». До-речі, одна з них і вмовила бабусю прийняти участь в нашій акції. Родина прийшла в EVA за покупками для відпустки – онуки збирались на море, необхідно було багато чого купити.       

«Обирали ми усі товари разом, - розповідає Ольга Веніаминівна, - настрій був відмінний. А про цю акцію в EVA навіть не знали – нам розповіли про неї на касі. Чесно кажучи, серйозно її не сприйняли, просто вирішили спробувати. Тим більше, молодша онука дуже хотіла»

І тут же відмічає: «Але яке ж було моє здивування, коли я отримала SMS про виграш! Навіть не повірила». Грошовий приз в 3000 гривень родина вирішила витратити на підтримку здоровя Ольги Веніаминівни. Жвавий настрій необхідний нашій переможниці, адже її улюблене заняття – подорожування, радісне пізнання інших країн та міст. А ще Ольга Веніаминівна  любить сучасну танцювальну музику. Приємних Вам мелодій, Ольга Веніаминівна! І до зустрічі в EVA!