Ви вже вирішили, що подарувати коханому на 23 лютого?

20.02.2012
У лютому кожна жінка сушить голову над тим, що подарувати своєму коханому чоловікові на свято 23 лютого. Хоча офіційно в Україні це вже й не свято, але всі, як і раніше, відзначають його як «чоловічий» день.

Звичайно, який би презент Ви не вибрали, найкращим подаруночком для чоловіка повинні стати Ви, а вже подарована річ - це маленький додаток. Але хочеться, щоб цей додаток було прийнято з захопленням.

Готових рецептів немає - всі чоловіки різні й що буде до вподоби Вашій «сильній ланці», знати можете лише Ви. Тому EVA пропонує звернутися по допомогу до психології. Визначте, до якого типу належить Ваш чоловік, і ідеї презенту виникнуть самі собою!

Якщо для Вашого чоловіка важливі дотики, запахи, смак, якщо він намагається обійняти співрозмовника під час розмови, часто вживає слова «теплий», «мокрий», «шорсткий» і подібні, то він кінестет. Значить, в подарунок підійдуть речі, приємні на дотик - наприклад, м'який банний халат або шкіряний гаманець із тисненням. І точно не підійдуть рукавички, які «відрізають» контакт із зовнішнім світом, та холодні металеві предмети.

Візуали сприймають світ очима і ображаються, якщо співрозмовник відводить погляд. Їх улюблені слова - «яскравий», «блискучий», «світлий» і всі, що позначають кольори. Хорошим подарунком для такого чоловіка будуть фотоапарат, картини, цифрові фоторамки - щось, що допоможе фіксувати красиві моменти життя, і на чому може відпочити погляд.
Якщо Ваш чоловік «любить вухами», то він - аудіал. У таких - відмінна пам'ять на слова, вони люблять музику та витіюваті фрази. Так що зверніть увагу на подарунки, що «звучать» - аудіокниги чи плеєри. І не варто презентувати нічого з дратівливим звуком - наприклад, будильник)))

Й останній тип, найскладніший. Це дискрети - закриті та замкнуті люди. Вони терпіти не можуть розповідати про себе, люблять сидіти тихцем і думати. Вгадати, що їм сподобається, непросто. Прийнятний варіант - добре видана книга, інтелектуальні ігри (наприклад, нарди або шахи). А от парфюм в подарунок навряд чи буде оцінений - чоловік може вирішити, що Ви намагаєтеся його змінити.

Але пам'ятайте, який би подарунок Ви не вибрали, ще важливо оригінально його піднести. Адже навіть шкарпетки можна скласти в букет і цей корисний, але такий несвятковий  презент стане оригінальним та жартівливим.

З 28 січня по 23 лютого 2012 року в лінії магазинів EVA проходить акція знижок. Ви можете вибрати подарунки для своїх чоловіків за цілком доступними цінами.

Зверніть увагу на оригінальні пивні кухлі, фляги та «ковбойські» чашки в ошатній упаковці. А якщо Ви прихильник практичних подарунків, то Вас порадує новина, що на чоловічу косметику кращих торгівельних марок - L'OREAL, NIVEA, Gillette, ARKO, AXE і Dove, - в акційний період надається знижка від 20% до 40%.

З усіма акційними пропозиціями можна ознайомитись ТУТ.


До зустрічі в EVA!
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog