Як обрати «свій» парфум?

11.02.2013
Обираємо парфум!Неповторний стиль кожної жінки – це не тільки одяг, макіяж та зачіска. Одна з перших партій у цій симфонії належить парфумам. Вдало підібраний аромат може стати родзинкою вашого чарівного образу. Правильно обрати не зможе ніхто, окрім Вас. Утім, кілька правил, про які ми розкажемо, допоможуть зробити точний вибір.

По-перше, запам’ятайте: однакові парфуми по-різному відчуваються на різних людях. Отже, те, що підходить вашій подрузі, не обов’язково буде добрим для вас. 

По-друге, ніколи не використовуйте аромат, який хоча б трішки вам не подобається. Можливо, внутрішній голос підказує вам, що  парфум не співпадає з хімічним складом вашої шкіри.
 
По-третє: ароматів може, і повинно, бути декілька.  Парфум обирають не назавжди, а залежно від пори року, настрою, часу  або події, яку ви збираєтесь відвідати. Наприклад, зимою більш доречними будуть  пряні аромати зі східним відтінком, а влітку безпрограшним варіантом стануть  парфуми зі свіжим запахом цитрусових або квітів. 

7 лютого в лінії магазинів EVA стартував новий акційний період «Великі знижки від великого серця»! 

До Дня Святого  Валентина EVA дарує  70% знижку на кожну другу одиницю парфумів!

Про інші акційні пропозиції читайте ТУТ.

Ніколи не втрачайте нагоди познайомитись з новими ароматами, які випустила вже відома вам компанія або дизайнер. Якщо вам раніше подобались їхні парфуми, то цілком можливо,  сподобаються і зараз.

Не зайвим буде звернути увагу на назву і флакон парфумів. Вони також можуть розказати про характер аромату. 

Не засмучуйтесь, якщо обрані вами нові парфуми будуть нагадувати вже звичні аромати. Це цілком нормально і закономірно. 

Нові аромати з’являються кожного сезону. Обираючи той, що підходить саме вам, можна наслідувати модні тенденції або ж зовсім не зважати на них. Вибір лише за вами. 


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog