Як вибрати гребінці та щітки для волосся

05.09.2012
Ви помічали, як спритно майстри в салоні «жонглюють» гребінцями при укладанні? Дістають то один, то інший - і все для того, щоб зробити зачіску ідеальною. Давайте розбиратися, які бувають гребінці, та як вибрати ті, що підійдуть саме Вам

Виділяють два основних види гребінців: власне, для розчісування (гребені) і для укладання (брашинги, каркасні щітки). І у кожного виду - свої переваги.

Гребені. Фахівці рекомендують віддавати перевагу дерев'яним гребеням з рідкими зубцями - вони корисніші для волосся, до того ж, знімають статичну електрику. А щодо рідких зубчиків, то вони дуже дбайливо розчісують волосся, не пошкоджуючи його. Такі гребені підходять для щоденного використання, а також для нанесення масок та засобів для укладання, тому що дерево не вступає в реакцію з хімічними речовинами.

Якщо ж Ви хочете зібрати волосся у хвіст або пучок, користуйтеся гребінцями з частими зубцями. Вони можуть бути і дерев'яними, і силіконовими - останні рекомендують використовувати, якщо у Вас тонке волосся. Силіконові гребінці добре розділяють пасма, тож Ваша зачіска буде виглядати об'ємнішою.

Брашинги - так називають круглі або циліндричні щітки з отворами на корпусі. Їх використовують для укладання волосся феном, створення локонів і надання форми коротким стрижкам.

Для укладання прямого волосся краще всього підійде брашинг з довгим металевим або пластмасовим «ворсом». Такою щіткою можна закруглити нижню лінію каре та чілку, підняти волосся біля коренів. А щоб отримати максимальний об'єм, беріть найбільший брашинг - до 8 сантиметрів в діаметрі.

Гребінці з короткими металевими щетинками створюють хвилі та кучері - чим менший діаметр циліндра щітки, тим дрібнішими виходять кучерики.

Для випрямлення кучерявого волосся беріть брашинги з натуральної кінської або свинячою щетини. При їх використанні волосся стає блискучим, не електризується та довше тримає форму.


посмотреть рецепты на все случаи жизни
Ще один вид гребінців, що застосовуються при укладанні феном - каркасні щітки. Зубчики в них, зазвичай, розташовані на овальній або прямокутній основі, та можуть бути з пластмаси, металу, гуми або натуральної щетини. Пластикові щітки ставляться до волосся дбайливіше, ніж металеві, але можуть їх електризувати. Тому фахівці радять віддавати перевагу гребінцям з натуральною щетиною. Щітки з частими зубчиками призначені для короткого волосся, з рідкими - для довгого та густого.

На що потрібно звернути увагу в магазині, вибираючи гребінці та брашинги?
По-перше, важливо, щоб вони не травмували шкіру. Тож проведіть зубчиками або щетинками по тильній стороні долоні - якщо на шкірі не залишилося подряпин, все в порядку, можна купувати та користуватися.

По-друге, краще, якщо гребінець буде литий або випиляний. Головна перевага такого - відсутність «швів», бо погано оброблені зубчики можуть пошкоджувати волосся та наносити шкірі голови мікроскопічні травми.

По-третє, зубці пластикових та металевих щіток повинні закруглятися на кінцях, а дерев'яні гребені - бути добре відполірованими.

І ще не забувайте доглядати за своїми гребінцями та щітками. Їх можна мити теплою водою з шампунем для волосся або в розчині харчової соди.

У лінії магазинів EVA триває акційний період «Сезон яскравих пропозицій». У числі акційних товарів є й «об'єкти» нашого обговорення - гребінці, щітки та брашинги.

На каркасні щітки та брашинги ТМ Y.R.E. надаються знижки до 40%, а гребінці для розділення пасм коштують на 42% менше звичайного.

Також зверніть увагу на косметику для волосся, придбання якої в акційний період дуже вигідне. Так, на фарби для волосся популярних брендів надаються знижки до 30%.

Ціна на шампуні та кондиціонери для волосся ТМ NIVEA - на 20% нижче звичайної. А купуючи продукцію ТМ ЧИСТА ЛІНІЯ, Ви можете розраховувати на знижку до 75%.

Про всі акційні пропозиції читайте
ТУТ

До зустрічі в EVA!

Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!

Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog