Прес-релізи

«Велика сімка» весни: відкрилися 7 нових EVA

«Велика сімка» весни: відкрилися 7 нових EVA

24.03.2014

Прийшла весна, а разом з нею і приємні події! У березні лінія магазинів EVA стала ще більше і розширила свою географію. Нові магазини відкрилися в Києві, Чугуєві, Керчі, Дніпропетровську, Слов'янську, Харкові.
Святкові дні, присвячені відкриттям, відбулись в кожній новій EVA і супроводжувалися приємними розіграшами та сюрпризами для гостей. Так, кожен покупець протягом місяця з дня відкриття міг стати власником картки Програми лояльності «EVA МОЗАЇКА» за символічну суму 0,01 коп. А також отримати відмінну знижку  - 25% на всю декоративну косметику! Одним словом, почати свою весну яскраво, красиво, сонячно!
Сподіваємося, ви зможете знайти тут все, що необхідно для краси, здоров'я і затишного будинку, а сааме: парфумерію, косметику, засоби особистої гігієни, побутову хімію, аксесуари, а також багато потрібних і практичних дрібниць для домашнього вогнища. Адже ви і ваша сім'я заслуговуєте кращого! Ми працюємо з 500 виробниками та дистриб'юторами по всій Україні. Поряд з продукцією популярних західних брендів, в наших магазинах представлені і власні торгові марки, такі як Управдом, Lito, SKY, Defile, Viv'en, Camill Lady, Green Way, MY, LCF.
Отже, знаходите трохи часу і приходьте в наші нові магазини!
З нетерпінням чекаємо вас за новими адресами:
Київ, вул. Гната Юри, 6г
Київ, вул. Лісківська, 9/22
Чугуїв, вул. Харківська, 127
Керч, вул. Єременко, 30
Дніпропетровськ, Запорізьке шосе, 42
Слов'янськ, вул. Юних Комунарів, 79а
Харків, Полтавський шлях, 152
До зустрічі в EVA!Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog