Прес-релізи

Лінія магазинів EVA виступила партнером у проведенні національного фіналу студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior

Лінія магазинів EVA виступила партнером у проведенні національного фіналу студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior

12.01.2012
Global Management Challenge (GMC) - міжнародна програма з виявлення та розвитку управлінських талантів. Вона працює в 38 країнах світу, в тому числі і в Україну. У 2011 році пройшов перший всеукраїнський студентський чемпіонат зі стратегічного менеджменту, в якому взяли участь 2000 команд з 235 ВУЗів країни.

21 грудня в Києві було визначено кращу команду GMC Junior сезону 2011 року. Після захоплюючого і напруженого шестигодинного змагання вісімки кращих студентських команд року перемогла команда Natus Vincere («Народжені перемагати») Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Оголошення переможців та церемонія нагородження фіналістів відбулися ввечері того ж дня в готелі Radisson Blu.

Компанія «РУШ», що керує лінією магазинів EVA, виступила партнером проведення цього яскравого заходу. На святковому коктейлі прозвучало привітання від імені керівництва «РУШ» учасникам та призерам чемпіонату, а також були вручені презенти - подарункові сертифікати EVA.
Ще раз вітаємо переможців чемпіонату і бажаємо їм успіху.

До зустрічі в EVA!

Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog