Прес-релізи

EVA – переможець національної премії RETAIL AWARDS 2015 «Вибір споживача»

EVA – переможець національної премії RETAIL AWARDS 2015 «Вибір споживача»

26 квітня 2016 року Лінія магазинів EVA стала переможцем національної премії RETAIL AWARDS 2015 «Вибір споживача».

онад 200 компаній з нетерпінням очікували результатів опитування 2015 року, який проводився світовим лідером в області маркетингових досліджень, компанією TNS.

Лінія магазинів EVA здобула перемогу в номінації «Краща національна торговельна мережа краси, здоров'я і побутової хімії» за результатами голосування споживачів, оголошених під час Церемонії незалежним консультантом з підрахунку голосів Премії – міжнародної аудиторської фірмою PwC Україна.

На Церемонії нагородження Національної премії Retail Awards 2015 «Вибір споживача» диплом переможця було вручено операційному директоровi Лінії магазинів EVA Олексію Зозулі:

«Я хочу подякувати нашим покупцям. Віддавши свої голоси магазинам EVA, покупці надали нам високу довіру. Для нас це величезна честь і відповідальність! Хочу зазначити, що всі наші досягнення стали можливими завдяки професійній роботі кожного співробітника. Ми продовжимо свою роботу і будемо робити все для того, щоб кожен покупець отримував тільки позитивні емоції і здійснював покупки із задоволенням, щоб наші покупці приходили до нас, приводили друзів, магазин EVA рекомендували своїм знайомим. Кожен день магазини EVA на всій території України працюють для того, щоб жінки прекрасно виглядали і відчували себе щасливими».

У Лінії магазинів EVA це вже третя премія RETAIL AWARDS. Раніше покупці вибирали EVA в 2011-му і 2014-му роках.

GRI_8616-1.jpgGRI_8384.jpgБудь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog