Прес-релізи

EVA - ПЕРЕМОЖЕЦЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ RETAIL AWARDS 2014 «ВИБІР СПОЖИВАЧА»

EVA - ПЕРЕМОЖЕЦЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПРЕМІЇ RETAIL AWARDS 2014 «ВИБІР СПОЖИВАЧА»

27.02.2015
Визнання і любов покупців - найкраща нагорода для роздрібної мережі, але коли ця любов підтверджується престижною премією, - це приємно подвійно.
26 лютого в Києві відбулася визначна подія року у сфері рітейлу - Церемонія нагородження переможців Національної Премії Retail Awards 2014 «Вибір споживача».
У номінації «Краща національна торговельна мережа краси, здоров'я і побутової хімії» перемогу здобула Лінія магазинів EVA! Тепер країна знає лідерів ринку роздрібної торгівлі України!
Більше 250 компаній з нетерпінням очікували результатів опитування 2014 року, який проводився світовим лідером у галузі маркетингових досліджень, компанією TNS. Вперше результати споживчого голосування були оголошені на самій Церемонії незалежним консультантом з підрахунку голосів Премії – міжнародною аудиторською фірмою PwC Україна.
На Церемонії нагородження маркетинг-директор Лінії магазинів EVA Анна Гришина зазначила: «Насамперед, я хочу подякувати нашим покупцям. Премія RETAIL AWARDS – це вибір покупців і визнання нашої роботи. Вибравши магазини EVA, покупці надали нам високу довіру. Для нас це величезна честь і відповідальність!  Хочу запевнити: EVA допомагатиме вирішувати домашні питання, дбати про красу і здоров'я, дарувати бонуси і подарунки. Наша команда зробить все від нас залежне, щоб в магазинах EVA кожен покупець отримував лише позитивні емоції і здійснював покупки із задоволенням. Магазини EVA на всій території України працюють для того, щоб люди прекрасно виглядали і відчували себе щасливими». Премія Retail Awards «ВИБІР СПОЖИВАЧА» – це результат командної роботи професіоналів, які вміють досягати високих результатів.  У Лінії магазинів EVA це вже друга премія RETAIL AWARDS. Перша була отримана в 2011-му році.


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog