Прес-релізи

EVA спрямує всі кошти від розміщення політичної реклами на благодійність

17.09.2015

ТОВ «РУШ», керуюча компанія Лінії магазинів EVA, прийняла рішення надати частину своїх рекламних носіїв для політичної реклами, а виручені кошти перерахувати Дніпропетровському міському центру матері та дитини.


- До нас останній час звертаються представники різних політичних сил з пропозицією розмістити їх агітаційні матеріали на наших рекламних носіях. Ми завжди відмовляли, тому що не підтримуємо жодної політичної партії. В той же час в нашій країні, нажаль, багато соціальних потреб, з якими до нас звертаються за допомогою. Наразі виникла серйозна потреба у допомозі Дніпропетровському міському центру матері та дитини. У зв’язку з цим ми вирішили виділити частину площин для передвиборної агітації, а всі отримані кошти перерахувати на вищезазначену потребу. Адже здоров'я новонароджених дітей - напрямок, який необхідно підтримувати в будь-які періоди життя країни. Зараз центру необхідні кошти на оплату другої половини апарата УЗД, а також центр потребує закупівлі дорогого обладнання - апарату штучної вентиляції легенів.

ТОВ «РУШ» підтримує національний проект «Нове життя - нова якість материнства та дитинства» та прагне об'єднати зусилля для забезпечення якісної медичної допомоги матерям і дітям на світовому рівні.

Компанія ТОВ «РУШ» аполітична і не підтримує жодну з діючих політичних партій, об'єднань або рухів. Рекламні площі будуть надані тільки до завершення передвиборної кампанії 2015 року.

Нагадаємо, Лінія магазинів EVA у вересні 2015 ініціювала проект «Orange Days», який спрямований на підтримку центрів з новонародженими дітьми. При купівлі товарів з помаранчевими цінниками у всіх магазинах EVA 1% від їх вартості перераховується вищезазначеним центрам України.Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog