Прес-релізи

EVA стала переможцем Премії «HR-бренд Україна 2012»

12.11.2012

Лінія магазинів EVA, яку на ринку дрогері розвиває компанія «РУШ», нагороджена Премією «HR-бренд Україна 2012». Премія отримана за проект «Польове навчання» в номінації Регіон. В EVA перемогу оцінили вкрай високо, оскільки Премія була отримана в конкурентній боротьбі з сильними компаніями, що представляливеликобюджетні проекти.

Наприкінці жовтня в Києві в готелі InterContinentalвідбулася церемонія нагородження переможців Премії «HR-бренд Україна 2012». Організатором Премії виступає відома на ринку інтернет - рекрутмента група компаній HeadHunter. Протягом 6 років нагорода вручається за найуспішніші проекти у сфері побудови HR-брендів на російському ринку, а з 2011 року - і на території України.

Номінантами Премії «HR-бренд Україна 2012» стали 33 компанії різних напрямів бізнес-діяльності (ВТБ Банк, Ernst & Young, Samsung Electronics, ІТ-компанія SoftServe, мережа ресторанів «СушіЯ», торгівельна мережа «Фокстрот» та інші). У конкурсі брали участь 42 проекти, які показали результати в залученні та мотивації персоналу, розвитку компанії в цілому та її позитивної репутації для шукачів.

Компанія «РУШ» презентувала проект «Польове навчання». Марина Пряникова, керівник Центру навчання компанії «РУШ», відзначає: «Суть проекту в тому, щоб зробити керівників магазинів повноцінними польовими тренерами Компанії, які самостійно організовують і проводять навчання своїх співробітників в магазині».

Результати впровадження даного проекту досліджувала незалежна маркетингова компанія Touchpoll Україна. Згідно з її даними, рівень споживчої задоволеності (Customer Satisfaction Index, CSI) EVA в кінці 2011 року в порівнянні з 2010 зросла з 3 балів до 4,1. CSI - це комплексний показник, який оцінює роботу персоналу, програму лояльності, акції, знижки, доступність магазину, організацію приміщення, а також характеристики товарів.

«Для нас дуже важлива ця нагорода, - говорить Інна Печериця, HR-директор компанії«РУШ». - По-перше, тому що це визнання наших результатів провідними фахівцями в сфері HR. А по-друге, ми конкурували з великими компаніями, чиї фінансові можливості значно перевищують наші, - і тим не менш перемогли ».


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog