Прес-релізи

Компанія ООО РУШ лінія магазинів EVA – отримала бронзу на конкурсі HR бренд 2013

Компанія ООО РУШ лінія магазинів EVA – отримала бронзу на конкурсі HR бренд 2013

12.12.2013

29 листопада урочисто підбили  підсумки Премії HRбренд 2013.

В номінації «Регіон» - третє місце отримав HR-проект компанії ООО РУШ (лінія магазинів EVA)

«Наша компанія досить динамічно розвивається. Ми ставимо ресурсні та амбітні завдання з розвитку мережі. У першій половині 2013 року ми запланували відкриття 50 магазинів. Задля досягнення мети  компанія прийняла стратегічне рішення, - зайняти ефективні локації мереж-конкурентів, які пішли з ринку в регіонах. Проект складний  для усіх підрозділів компанії, у тім від HR відділу така стратегія вимагала особливого підходу. Проект, який ми запропонували для оцінювання – це поетапний план роботи з командами, які працювали в мережах-конкурентів. Аби досягнути найкращих результатів, ми зберегли робочі місця колективів в магазинах, які вже існували. А це біля 600 людей торгівельного персоналу.

Але найголовніша мета – це не лише зберегти працівників, але й підняти його рівень, а виходить і  сервіс, до тих високих стандартів, які має компанія.  Цей проект було якісно реалізовано. Нам вдалося утримати покупців кожної конкретної локації та виправдати сподівання, які втілює в собі бренд EVA.

Дуже приємно, що журі високо оцінило ті професійні інструменти, які ми використовували задля реалізації цього проекту. Ця премія – вже друга на нашому рахунку за останні два роки. Сподіваємося, що попереду в нас ще багато успішних проектів, які не лише принесуть користь бізнесу, але й здобудуть високу оцінку професійної спільноти, - вважає  Інна Печериця  HR – директор компанії ООО РУШ

 Серйозні конкуренти:  

Номінантами премії в цьому році стали 38 українських і міжнародних компаній, серед яких Фонд Ріната Ахметова «Розвиток України», телеканал «1+1», IT-компанія, GlobalLogic,  мобільный оператор "Київстар", група компаній Terrasoft, аудиторська фірма KPMG, мережа побутової техніки та електроніки COMFY, компанія Nestlé, "Мрія Агрохолдинг", компанія "INTERTOP", група компаній JoinUP!, та решта серйозних гравців.  На конкурс було подано 42 проекти. Оцінювали їх у чотирьох категоріях: «Країна», «Регіони», «Столиця», «Світ».

 Організатор премії – відома на ринку інтернет-рекрутингу група компаній HeadHunter незалежний аудитор конкурсу – компанія PwC  Україна . Впродовж 7 років нагороду отримують російські компанії за найуспішніші проекти в сфері побудови HR-брендів. З 2011 – року – премію вручають й на території України.

 СПРАВКА

Компанія «РУШ» - власник лінії магазинів EVA.  Обіймає друге місце серед лідерів мереж формату дрогері ( рітейл)  та охоплює 31% національного ринку в цьому форматі.  Загальна чисельність працівників компанії сягає 2 858 осіб. Станом на грудень 2013 мережа EVA нараховує 211 магазинів. Ключові регіони присутності: Дніпропетровський, Київський, Донецький, Харківський, Одеський, Запорізький. Загальна торговая полоща мережі  нараховує більше 35 тысяч квадратних метрів. Асортимент лінії магазинів EVA орієнтовано на жіночу аудиторію. Це товари парфумово-косметичної групи, засоби особистої гігієни, побутова хімія, біжутерія та аксесуари.  Задля створення оптимальних умов для покупців компанія працює з великим колом виробників та дистриб’юторів в Україні, та успішно реалізовує стратегію «краща ціна».Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog