Прес-релізи

«Кращі мами країни отримали титул« Мама року 2016 »

18.07.2016

«Кращі мами країни отримали титул« Мама року 2016 »

17 липня відбувся фінал Премії «Мама року 2016»! Протягом трьох місяців мами і бабусі з 78 міст України розповідали свої історії на сайті премії http://mamaroku.com.ua/  В результаті голосування відвідувачів сайту і вибору журі 11 фіналісток премії приїхали до Києва на урочисту церемонію нагородження.

Історії переможниць Премії «Мама року 2016» дивовижні і неймовірні.  Любов Хуторна, переможниця в номінації «Велике серце», мама 17-ти дітей (тільки двоє з них рідні), Катерина Купченко, мама прекрасних дівчаток-трійнят, за 7,5 років ні разу не залишала їх одних. Олена Гуліцкая, переможниця номінації «Успіх», 8 років не була у відпустці, займаючись двома дітьми і третьою дитиною - своїм бізнесом, виробництвом дерев'яних іграшок. Переможниці номінації «Натхнення» Лілія Усик і Наталія Костик-Устенко встигають виховувати своїх дітей і допомагати тим, хто цього потребує - дітям з малозабезпечених сімей, сім’ям  та воїнам АТО. Всі ці та інші історії переможниць є на сайті премії http://mamaroku.com.ua/, а тепер і в серцях тих, хто за них голосував.

Протягом трьох днів фінального заходу мами поринули в світ краси, дізналися багато корисного на майстер-класах від експертів Премії, відпочили в СПА-комплексі і подивилися на себе по-новому після чарівного перетворення в руках стилістів та візажистів.

«Так склалося, що я 18 років не виїжджала за межі Харківської області. Завдяки Премії я подивилася на своє життя іншими очима, побачила в собі гарну жінку і повірила в себе »,  - ділиться Алла Толмачова з Лозової, переможниця в номінації «Родинний затишок».

«Дати мамам можливість змінити обстановку, присвятити час тільки собі, згадати про свої мрії, цілі, відчути себе красивими і жіночними – в цьому суть і сенс фінального заходу», - розповідає Анна Гришина, маркетинг-директор Лінії магазинів EVA. «Головна мета Премії «Мама року» - нагадати про те, як багато наші мами і бабусі роблять для нас: підтримують всі починання, не дозволяють опускати руки, вірять в нас завжди, навіть коли ми самі в себе не віримо. Бабусям і мамам так важливо знати, що ми це цінуємо».

На урочистій церемонії нагородження Переможниці Премії «Мама року» отримали статуетки та дипломи, які підтверджують почесне звання «Мама року 2016», подарунки від партнерів.

Організатор Премії «Мама року» - Лінія магазинів EVA.

7_3.jpg

27.jpg

9.jpg

15.jpg

11.jpg

12.jpgБудь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog