Прес-релізи

Лінія магазинів EVA посіла третє місце у фотоконкурсі «Бізнес, який змінює країну» із проектом «Orange Days», фото «Разом допомагаємо дітям».

01.07.2016

Лінія магазинів EVA посіла третє місце у фотоконкурсі «Бізнес, який змінює країну» із проектом «Orange Days», фото «Разом допомагаємо дітям».

У фотовиставці «Бізнес, який змінює країну» брали участь 30 фотографій, які відображають соціальні проекти компаній в Україні. Лінія магазинів EVA представила два проекти на виставці: «Orange Days» та «Мама року».

Нагадуємо, що соціальна ініціатива «Orange Days» спрямована на підтримку здоров'я малюків у перинатальних центрах України. Протягом помаранчевих днів кожен може взяти участь в проекті, купуючи товари у магазинах EVA з помаранчевими цінниками зі знижкою від 30% до 50%. Від вартості цих акційних товарів 1% перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України. Ми вже тричі проводили помаранчеві дні в магазинах EVA, і завдяки вам, нашим покупцям, придбали нове обладнання для перинатальних центрів Одеси, Дніпропетровська, Харкова.

Ми сподіваємося, що через ці фотографії EVA надихатиме інші компанії втілювати цікаві соціальні проекти для суспільства.

Дякуємо Центру «Розвиток КСВ» за впровадження та організацію фотоконкурсу.


Диплом.png

Orange days.jpg


Выставка _КМДА.jpg
Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog