Прес-релізи

Продажі лінії магазинів EVA зросли на 12%.

Продажі лінії магазинів EVA зросли на 12%.

26.10.2011
Компанія «РУШ», один з великих гравців вітчизняного ринку ритейлу формату дрогері, продовжує нарощувати обсяг продажу продукції лінії магазинів EVA. У вересні цього року він на 4,8% перевищив показник серпня 2011 року. Зростання продажу у порівнянні з вереснем 2010 року склала - 12%.

На сьогоднішній день мережа EVA представлена 144 магазинами загальною торговою площею 29 580 квадратних метрів. З них 114 торгових точок розташовані в містах Центральної та Східної України, 30 об'єктів працюють у Києві. Відзначимо, що розширення присутності магазинів EVA на столичному ринку є однією із стратегічних цілей компанії «РУШ» в поточному році. За словами Оксани Дацун, керівника проекту «Відкриття», динаміка розвитку мережі відповідає очікуванням компанії. Зокрема, з початку 2011 року мережа приросла в столиці десятком нових торговельних об'єктів.

Успішність проекту з розширення мережі стала можливою багато в чому за рахунок позитивної динаміки продажу. «На сьогоднішній день спостерігається стійка тенденція зростання продажу, яка підтверджується щомісячним аналізом ринкових показників, - каже Ольга Шевченко, операційний директор компанії«РУШ», - Якщо порівнювати обсяг продажу вересня 2011 з аналогічним періодом 2010 року, то зростання становить 12%».

При цьому число лояльних до лінії магазинів EVA покупців продовжує зростати. Якщо у вересні 2010 року в мережі зробили покупки 1,49 млн. чоловік, то за аналогічний період 2011 року з EVA вийшли з придбаннями 1,56 млн. споживачів (дані вірні для магазинів, що працюють більше року). Ольга Шевченко зазначає, що «покупці зберігають інтерес до товарів мережі, і, на нашу думку, це відбувається за рахунок швидкої реакції EVA на зміни в структурі споживчого попиту, корекції асортиментної політики, а також активного розвитку власних торговельних марок, матриця яких найближчим часом поповниться новими цікавими позиціями ».


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog