Прес-релізи

До кінця 2011 року компанія «РУШ» відкриє 50 нових магазинів «Eva»

До кінця 2011 року компанія «РУШ» відкриє 50 нових магазинів «Eva»

21.02.2011
До кінця 2011 року ТОВ «РУШ», один з великих гравців вітчизняного ринку ритейлу формату дрогері, планує відкрити 50 нових магазинів «Eva». Це дозволить компанії розширити представленість лінії магазинів «Eva» у київському регіоні та Східній Україні.

На сьогоднішній день лінія магазинів «Eva», яку на ринку мереж формату дрогері розвиває компанія «РУШ», налічує 134 магазини, розташованих у 6 регіонах України. Найбільш лінія магазинів «Eva» представлена ​​в Дніпропетровському регіоні, де працюють 49 торгових об'єктів, активно розвиваються Донецький, Запорізький, Одеський та Харківський регіони, де мережа нараховує 23, 19, 10 і 9 магазинів відповідно.


За словами Оксани Дацун, керівника проекту «Відкриття» компанії «РУШ», у найближчих планах - закріпитися на київському ринку ритейлу формату дрогері. «2011 рік став для "Eva" часом активного просування у столичному регіоні, - говорить Оксана Дацун, - Сьогодні тут відкриті 24 торговельних об'єкта, і до кінця року їх кількість збільшиться ще на кілька десятків магазинів. Наші дослідження показали, що столичні покупці лояльні до мережі, проте їх структура попиту відрізняється від потреб жителів регіонів. Тому наповнення лінії магазинів «Eva» у Києві дещо інше, і цей підхід повністю себе виправдав».


Крім того, за словами Оксана Дацун, компанія «РУШ» продовжить відкриття нових магазинів «
Eva» у ключових для себе регіонах Східної України.

У компанії «РУШ» також зазначають, що приріст торгових точок "
Eva" - це не тільки розширення бізнесу і створення сприятливих умов для покупців. Це ще і організація нових робочих місць, можливість кар'єрного росту для молодих фахівців.

Всього до кінця 2011 року компанія «РУШ» планує відкрити 50 нових магазинів «
Eva», інвестувавши в цей проект близько 23 мільйонів гривень. Загальна сума інвестицій в розвиток мережі до кінця 2011 року складе близько 50 мільйонів гривень.

За словами Ольги Шевченко, операційного директора компанії «РУШ», крім відкриття нових магазинів, інвестиції будуть спрямовані на проект ребрендингу, а також оптимізацію робочих процесів. Зокрема, на фінансування ребрендингу в бюджеті компанії закладено 17 мільйонів гривень.; 4 мільйони будуть інвестовані в заміну касових апаратів на POS-системи (що дозволить ефективно впроваджувати CRM і програми лояльності для покупців), а проект по впровадженню автоматизованої системи поповнення товарних запасів вже профінансований на суму 2,7 мільйона гривень.


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!


Будь-яке спотворення інформації при передруці матеріалів заборонено! Посилання на джерело обов'язкове!
Гаряча лінія 0 800 303 700*
*Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00..
catalog