Корейські сироватки для обличчя

Корейські сироватки для обличчя — глибокий догляд за шкірою.

Серед різноманіття косметичних засобів популярністю користуються корейські сироватки для обличчя. Вони забезпечують помітний доглядальний ефект за умови регулярного застосування. Косметичний продукт важливо добирати відповідно до типу шкіри, щоб досягти найкращого ефекту. Наприклад, сироватки з муцином равлика, із золотом або з колагеном у складі мають чудові антивікові властивості. Вони розгладжують шкіру та посилюють її пружність. Також омолоджувальну дію справляє косметика з церамідами або з пептидами зміїної отрути: засоби розслаблюють мімічні м’язи та позбавляють від зморщок.

Для сухої шкіри важливо обрати зволожувальні засоби. Підійде сироватка з гіалуроновою кислотою, яка наповнює клітини вологою та покращує колір обличчя. Якщо потрібно впоратися з пігментацією, використовуйте засоби для відбілювання з вітаміном C в складі. А за умови проблемної, жирної та комбінованої шкіри потрібні спеціальні косметичні продукти: для матування, для звуження пор і проти прищів краще вибрати сироватку з екстрактом чайного дерева, гамамелісу, камелії та півонії в складі. На чутливу шкіру чудово впливають сироватки із концентратами зеленого чаю. Відновлювальні властивості мають косметичні засоби з біфідобактеріями та ніацинамідом. Пам’ятайте про те, що сироватку можна використовувати як самостійний продукт або перед доглядальним кремом.

Часті питання про корейські сироватки для обличчя

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути корейські сироватки для обличчя
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»