Корейські патчі під очі

Корейські патчі під очі — актуальний засіб для ніжної шкіри повік

Шкіра навколо очей дуже тонка та чутлива, тому потребує особливого догляду. Корейські патчі під очі є чудовим засобом для додаткового догляду. Ці сучасні продукти часто використовують для екстреного відновлення, коли потрібно швидко усунути набряки й освіжити шкіру. Патчі з активним складом здатні за лічені хвилини відновити стан шкіри повік, зменшити темні кола. Ані сліду після безсонної ночі!

Корейські патчі під очі — актуальний засіб для ніжної шкіри повік
Як вибрати корейські патчі під очі

Як вибрати корейські патчі під очі

Існує два види патчів:

  • тканинні — мають бавовняну основу, просочену активними компонентами;
  • гідрогелеві корейські патчі під очі м’якші та еластичніші, складаються з полімерних сполук, які утримують велику кількість вологи.
Використовуючи патчі, можна займатися своїми справами вдома.

Який варіант вибрати — залежить від індивідуальних переваг і потреб. Продукт має безліч різновидів, які відповідають будь-яким запитам покупців. Традиційно виділяють кілька видів патчів, залежно від їхніх функцій: зволожувальні, відновлювальні, живильні, розгладжувальні (від зморщок), дренувальні (від набряків), освітлювальні (від темних кіл) тощо. Засоби мають різний склад, який виробники часто позначають кольором. Наприклад, золоті корейські патчі під очі часто містять колоїдне золото, а рожеві — екстракт троянди.

Корейські патчі під очі — ефективні помічники

Склад продукту збагачений унікальними рослинними компонентами. На ринку представлені засоби з чорними перлинами, з екстрактом червоного вина, з морськими водоростями, з пептидами. Іноді продукцію з муцином равлика називають засобами з равликом, що є помилкою. У виробництві застосовують тільки секрет молюска. Актуальний тренд — корейські патчі під очі з голками із гіалуронової кислоти. Цей продукт містить мікроголки, які дозволяють речовинами проникати глибоко в шкіру.

Патчі допоможуть, коли потрібно швидко позбутися синців та набряків.

Використання такої косметики не створює незручностей. Продукт у вигляді вигнутої пелюстки, яку можна легко витягти з упаковки, надійно зафіксувати на шкірі та так само просто зняти, обережними рухами розподіляючи сироватку, що залишилася.

Корейські патчі під очі — ефективні помічники

Часті питання про корейські патчі під очі

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути корейські патчі під очі
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»