Посуда для сервировки стола Bormioli Rocco
948 товарa
Bormioli Rocco
FLORIAN Келих для білого вина 380мл LUCENT BLUE BORMIOLI ROCCO FLORIAN (199418bcg021990) (1292996)439 ₴ -5%
418 ₴

Bormioli Rocco
Gelo Кувшин з білою кришкою 1,2 л BORMIOLI ROCCO GELO (229910mb1321990) (1292807)390 ₴ -5%
371 ₴

Bormioli Rocco
AMERICA Келих для коньяку 650мл BORMIOLI ROCCO AMERICA (122147bb9021990) (1292991)524 ₴ -5%
499 ₴

Bormioli Rocco
Набір стаканів 270мл 6пр BORMIOLI ROCCO SPANIA (411810cm3821990) (1292773)659 ₴ -5%
628 ₴

Bormioli Rocco
Блюдо круглое с бортом 21 см Bormioli Rocco Grangusto 410714MDF (1222512)473 ₴ -26%
349 ₴

Bormioli Rocco
Стакан ROCK BAR ICE 270 мл BORMIOLI ROCCO ROCK BAR (418940byu121990) (1387241)162 ₴ -5%
154 ₴

Bormioli Rocco
Блюдо для пиццы 33 см стеклокерамическое Bormioli Rocco Grangusto 401321FTB121990 (1225690)473 ₴ -18%
389 ₴

Bormioli Rocco
Креманка 280 мл Bormioli Rocco GRAPHICA GREEN 122105MTV121990 (1238215)199,45 ₴ -17%
166,21 ₴

Bormioli Rocco
Блюдо кругле з бортом 21 см Bormioli Rocco Grangusto 410714MDF (2124724)473 ₴ -26%
349 ₴

Bormioli Rocco
Стакан EXCLUSIVA 475 мл BORMIOLI ROCCO EXCLUSIVA (10000005393) (1738361)246 ₴ -5%
234 ₴

Bormioli Rocco
Келих PREMIUM 760 мл BORMIOLI ROCCO PREMIUM (170184baf121990) (1290784)499 ₴ -5%
475 ₴

Bormioli Rocco
Склянка BARTENDER TIKI 580 мл BORMIOLI ROCCO BARTENDER (10000005612) (1387244)327 ₴ -5%
311 ₴

Bormioli Rocco
Набор бокалов Bormioli Rocco серии Electra для шампанского 6шт по 240 мл (192343GRC021990) (1388428)2 744 ₴ -2%
2 691 ₴

Bormioli Rocco
Стакан 375мл (голуба ніжка) BORMIOLI ROCCO FLORIAN (199423bcg021990) (1292865)331 ₴ -5%
315 ₴

Bormioli Rocco
BUFFET Чаша для подачі 90мл BORMIOLI ROCCO BUFFET (441255mtx121990) (1292829)204 ₴ -5%
194 ₴

Bormioli Rocco
BUFFET GALA Чаша для подачі 125мл BORMIOLI ROCCO BUFFET (441258mtx121990) (1292831)225 ₴ -5%
214 ₴

Bormioli Rocco
AMERICA Бокал для лікера 80 мл BORMIOLI ROCCO AMERICA (122146bau021990) (1292838)339 ₴ -5%
323 ₴

Bormioli Rocco
Стакан 430мл (голуба ніжка) BORMIOLI ROCCO FLORIAN (199422bcg021990) (1292864)331 ₴ -5%
315 ₴

Bormioli Rocco
AMERICA Бокал 140 мл BORMIOLI ROCCO AMERICA (122145bau021990) (1292875)340 ₴ -5%
324 ₴

Bormioli Rocco
Набір стопок 70мл (6шт) BORMIOLI ROCCO SIENA (470100cm3821990) (1292426)372 ₴ -5%
354 ₴

Bormioli Rocco
Стакан для коктейля 290мл BORMIOLI ROCCO ESTE (666227bac121990) (1292459)230 ₴ -5%
219 ₴

Bormioli Rocco
Стакан для коктейля 490мл BORMIOLI ROCCO ESTE (666228bab121990) (1292460)292 ₴ -5%
278 ₴

Bormioli Rocco
Бокал BARTENDER NOVEC 250 мл BORMIOLI ROCCO BARTENDER (122111bau021990) (1292776)318 ₴ -5%
303 ₴

Bormioli Rocco
BARTENDER Стопка для лікера 77мл BORMIOLI ROCCO BARTENDER (122117bau021990) (1292778)160 ₴ -5%
152 ₴

Bormioli Rocco
Bartender Sweet Бокал 0.44л BORMIOLI ROCCO BARTENDER (122121mtv121990) (1292780)278 ₴ -5%
265 ₴

Bormioli Rocco
AMERICA Бокал 745 мл BORMIOLI ROCCO AMERICA (122128bb9021990) (1292781)588 ₴ -5%
560 ₴

Bormioli Rocco
Стакан 305мл (прозорий) BORMIOLI ROCCO PULSAR (360600m02321990) (1292815)143 ₴ -5%
136 ₴

Bormioli Rocco
Стакан 305мл (фіолетовий) BORMIOLI ROCCO PULSAR (360630m02321990) (1292816)181 ₴ -5%
172 ₴

Bormioli Rocco
Стакан високий 465мл (фіолетовий) BORMIOLI ROCCO PULSAR (360710m02321990) (1292819)212 ₴ -5%
202 ₴

Bormioli Rocco
BUFFET Чаша для подачі діам.10см, 265мл BORMIOLI ROCCO BUFFET (441252fsd121990) (1292825)135 ₴ -4%
129 ₴
Посуда для сервировки стола Bormioli Rocco стоимость на EVA.ua
Данные актуальны на 02.07.2026



























































