Креми для обличчя Holika Holika
14 товарiв
Holika Holika
Відновлювальний крем для обличчя Holika Holika Prime Youth Black Snail Repair Cream з муцином чорного равлика, 50 мл
Holika Holika
Крем для обличчя Holika Holika Honey Royalactin Glow Cream, 50 мл
Holika Holika
Зволожувальний крем для обличчя Holika Holika Good Cera Super Ceramide Cream, 60 мл
Holika Holika
Зволожувальний крем-сироватка для обличчя Holika Holika CeraBarrier Moisture Active Cream in Serum, 50 мл
Holika Holika
Відновлювальний крем для обличчя Holika Holika Prime Youth 24K Gold Repair Cream із золотом, 55 мл
Holika Holika
Крем для обличчя Holika Holika Less on Skin PantheBible Vegan Cream, 50 мл
Holika Holika
Крем Holika Holika Acnenator Clearing Cream для проблемної шкіри обличчя, 50 мл
Holika Holika
Крем для обличчя Holika Holika Double Effector Collagen Cream з колагеном, 200 мл
Holika Holika
Зволожувальний крем для обличчя Holika Holika CeraBarrier Moisture Active Cream, 50 мл
Holika Holika
Універсальний зволожувальний крем для обличчя, рук та тіла Holika Holika Good Cera Super Ceramide Family Oil Cream, 200 мл
Holika Holika
Крем-гель для обличчя Holika Holika Hyaluronic Hydra Gel з гіалуроновою кислотою, 100 мл
Holika Holika
Крем для обличчя Holika Holika Hyaluronic Hydra Cream з гіалуроновою кислотою, 100 мл
Holika Holika
Нічний освітлювальний крем для обличчя Holika Holika Gold Kiwi Vita C+ Brightening Sleeping Cream, 80 мл
Holika Holika
Крем-капсула для обличчя Holika Holika Prime Youth Gold Caviar Capsule Cream, 50 гКрем для обличчя Holika Holika — доступні засоби на кожен день
Бренд, що належить корейській косметичній компанії Enprani Co Ltd, з 2010 року пропонує споживачам якісну продукцію за доступною ціною. Він має патенти на власні унікальні інноваційні розробки, які активно використовуються у виробництві косметики. Сьогодні креми для обличчя Holika Holika широко популярні та заслужили всесвітнє визнання експертів в індустрії краси.
Асортимент кремів для обличчя Холіка Холіка
Корейські засоби для обличчя не потребують представлення. Креми в системі догляду виступають у ролі фінального етапу: вони підсилюють ефект від використання есенцій, сироваток, бальзамів і масок.
Продукти Holika Holika — це миттєвий результат і тривалий ефект.
Продукція розробляється з урахуванням потреб дівчат будь-якого віку з різним типом шкіри. Бренд випускає широкий асортимент кремів для обличчя:
- зволожувальні та живильні;
- очищувальні;
- відновлювальні та тонізуючі;
- антивікові.
Крім того, Холіка Холіка пропонує лінійку BB-кремів: Aqua Petit SPF, Moisture Petit SPF і Clearing Petit SPF. Вони не тільки ефективно маскують дрібні недосконалості шкіри, але й забезпечують їй інтенсивне зволоження та догляд, захист від УФ-випромінювання.
В інтернет-магазині EVA представлений великий вибір кремів для обличчя Холіка Холіка для різних потреб шкіри. Ми регулярно пропонуємо знижки та акційні ціни на косметичні засоби корейських брендів.
Офіційний сайт бренду Holika Holika — www.holikaholika.co.kr.
















































