Шкарпетки

Шкарпетки — комфортний і стильний елемент образу

Шкарпетки — вид натільної білизни, призначений для комфортного носіння під взуттям. Вони представлені в широкому розмаїтті кольорів, розмірів, типів, матеріалів, можуть відрізнятися призначенням і сезонністю (літні, зимові та демісезонні). За довжиною шкарпетки бувають високими, середніми та низькими. Для відкритого взуття виробники пропонують слідки та підслідники. За складом вироби класифікуються як натуральні, синтетичні та сумішеві. Найпопулярніші: вовняні, капронові, бавовняні, бамбукові та махрові.

Крім класичних моделей є спеціалізовані — наприклад, спортивні, бігові, компресійні. Шкарпетки не лише функціональні, але й можуть стати стильним доповненням до образу та стилю. Велике розмаїття довгих і коротких чоловічих, жіночих і дитячих шкарпеток дає можливість дібрати гармонійний варіант як для повсякденного, так і святкового одягу. Новорічні, різноколірні, смугасті, з принтом, стразами або фантазійними візерунками — шкарпетки здатні додати яскравий штрих до будь-якого образу.

Часті питання про шкарпетки

💚Чому обирають EVA.UA?
💚Які є акції та знижки?
Актуальні акційні пропозиції можна знайти ТУТ
💚Чи можно повернути шкарпетки
Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів відповідно до вимог ст. 9, 12, 13 Закону України «Про захист прав споживачів»