Косметика для обличчя Holika Holika
104 товарiв














Holika Holika
Очищувальна пінка для вмивання Holika Holika Aloe Facial Cleansing Foam з алое, 150 мл359 ₴ -10%
323 ₴

Holika Holika
Гідрофільна олія для обличчя Holika Holika Soda Pore Cleansing Deep Cleansing Oil, 150 мл499 ₴ -15%
424 ₴

Holika Holika
Пінка для очищення пор Holika Holika Soda Pore Cleansing + Cleansing Brush із силіконовою щіточкою, 150 мл499 ₴ -15%
424 ₴

Holika Holika
Сироватка-стартер Holika Holika 3 Seconds Starter Vita Complex з гіалуроновою кислотою, 150 мл399 ₴

Holika Holika
Глибоко очищувальна пінка для обличчя Holika Holika Soda Pore Deep Cleansing Foam, 150 мл410 ₴ -11%
365 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Кушон для обличчя Holika Holika Aloe Mild Sun Cushion, SPF 50+ PA++++, 25 г1 199 ₴ -15%
1 019 ₴

Holika Holika
Зволожувальна емульсія Holika Holika Good Cera Super Ceramide Emulsion для чутливої та сухої шкіри обличчя, 130 мл590 ₴ -21%
468 ₴

Holika Holika
Тонувальний сонцезахисний крем для обличчя Holika Holika Make Up Sun Cream Matte Tone Up SPF50+ PA+++, 60 мл674 ₴ -30%
472 ₴

Holika Holika
Освіжальна тканинна маска для обличчя Holika Holika Pure Essence Mask Strawberry Полуниця, 23 мл79 ₴ -10%
71 ₴

Holika Holika
Очищувальна пінка для обличчя Holika Holika Smooth Egg Skin Cleansing Foam з яєчним екстрактом, 140 мл576 ₴ -45%
314 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Сироватка-міст для обличчя Holika Holika Honey Royalactin Serum Mist, 120 мл834 ₴ -14%
721 ₴

Holika Holika
Очищувальна пінка для вмивання Holika Holika Daily Fresh Rice Cleansing Foam, 150 мл238 ₴

Holika Holika
Очищувальні серветки для обличчя Holika Holika Daily Fresh Olive Cleansing Tissue, 60 шт323 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Зволожувальний тонер для обличчя Holika Holika Good Cera Super Ceramide Toner для чутливої та сухої шкіри, 180 мл824 ₴

Holika Holika
Зволожувальна тканинна маска для обличчя Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Rice з екстрактом рису, 23 мл79 ₴ -10%
71 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Відновлювальний крем для обличчя Holika Holika Prime Youth Black Snail Repair Cream з муцином чорного равлика, 50 мл1 898 ₴

Holika Holika
Бальзам для обличчя від чорних точок Holika Holika Pig-Nose Clear Black Head Deep Cleansing Oil Balm, 25 г289 ₴ -20%
231 ₴

Holika Holika
Заспокійлива тканинна маска для обличчя Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Cucumber Огірок, 23 мл79 ₴ -10%
71 ₴

Holika Holika
Освітлювальна тканинна маска для обличчя Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Pearl Перлинна, 23 мл99 ₴ -10%
89 ₴

Holika Holika
Очищувальна пінка для обличчя Holika Holika Daily Fresh Citron Cleansing Foam, 150 мл250 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Відновлювальна емульсія для обличчя Holika Holika Prime Youth Black Snail Repair Emulsion з муцином чорного равлика, 160 мл1 185 ₴

Holika Holika
Освіжальна очищувальна пінка для вмивання Holika Holika Daily Fresh Green Tea Cleansing Foam з екстрактом зеленого чаю150 мл300 мл
275 ₴ -12%
243 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Тонер для обличчя Holika Holika Less on Skin PantheBible Vegan Toner, 170 мл984 ₴ -16%
830 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Крем для обличчя Holika Holika Honey Royalactin Glow Cream, 50 мл960 ₴

Holika Holika
Зволожувальна очищувальна пінка для вмивання Holika Holika Daily Fresh Olive Cleansing Foam з екстрактом оливи150 мл300 мл
300 ₴ -19%
243 ₴

Holika Holika
Тканинна маска для обличчя Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Damask Rose Дамаська троянда, 20 мл80 ₴ -10%
72 ₴

Holika Holika
Живильна тканинна маска для обличчя Holika Holika Pure Essence Mask Sheet Shea Butter Олія ши, 23 мл70 ₴ -14%
60 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Очищувальна пінка для вмивання Holika Holika Acnenator Clearing Cleansing Foam, 150 мл795 ₴ -18%
651 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Зволожувальний міст для обличчя Holika Holika CeraBarrier Moisture Active Mist, 120 мл783 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Лосьйон для обличчя та тіла Holika Holika Aloe 97% Soothing Lotion, 240 мл772 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Міст для обличчя Holika Holika Good Cera Super Ceramaide Mist, 120 мл720 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Глиняна маска для обличчя Holika Holika Pure Essence The Vegan Pore Clay Mask Какао, 80 г701 ₴

Holika Holika
Термогель для обличчя Holika Holika Pig-Nose Clear Black Head Steam Starter для очищення пор, 30 мл169 ₴

Holika Holika
Очищувальна пінка для обличчя Holika Holika Daily Fresh Bamboo Cleansing Foam, 150 мл331 ₴ -31%
229 ₴
Безкоштовна доставка

Holika Holika
Пінка для вмивання Holika Holika Less on Skin Redness Calming Cleansing Foam з центелою, 150 мл658 ₴

Holika Holika
Засіб для зняття макіяжу з очей та губ Holika Holika Clean Up Lip & Eye Makeup Remover, 100 мл456 ₴

Holika Holika
Тканинна маска для обличчя Holika Holika Makgeolli Brightening Mask Sheet з екстрактом рисового вина, 20 мл54 ₴ -13%
47 ₴
Косметика для обличчя Holika Holika вартість на EVA.ua
Дані актуальні на 03.07.2026





























