Тональні засоби для обличчя Pierre Cardin
9 товарiвКатегорія

Pierre Cardin
Тональний крем для обличчя Pierre Cardin Truly Matte Foundation, 30 мл
10299 ₴ -59%
122 ₴

Pierre Cardin
Тональна основа для обличчя Pierre Cardin Natural Look Foundation, 30 мл
2210 ₴ -60%
83 ₴

Pierre Cardin
Тональна основа для обличчя Pierre Cardin Chiffon Matte Foundation, 30 мл
2299 ₴ -55%
134 ₴

Pierre Cardin
Тональна основа для обличчя Pierre Cardin Hello Matte Foundation, 30 мл
2355 ₴ -29%
252 ₴

Pierre Cardin
Тональна основа для обличчя Pierre Cardin Photoglow Foundation SPF 15, 30 мл
1369 ₴ -60%
148 ₴

Pierre Cardin
BB-крем для обличчя Pierre Cardin BB Cream Beauty Booster SPF 30, 30 мл

269 ₴ -30%
188 ₴

Pierre Cardin
Тональна основа для обличчя Pierre Cardin Aqua Wow Mineral Foundation, 30 мл
1375 ₴ -30%
262 ₴
Тональні засоби для обличчя Pierre Cardin вартість на EVA.ua
Дані актуальні на 03.07.2026




































